چابهار در سه بخش مسوولیت اجتماعی مناطق آزاد کشور حائز رتبه برتر شد

سازمان منطقه آزاد چابهار در سومین سمینار بین‌المللی مسوولیت اجتماعی، عنوان برتر را در سه بخش استراتژی‌های مدیریتی، توسعه جوامع محلی و محیط زیست کسب کرد.

به گزارش خبرآنلاین از چابهار : طاهره شهرکی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد در چابهار اظهار داشت: سازمان منطقه آزاد چابهار با توجه ویژه‌ای که به پیشرفت جوامع محلی پیرامون خود داشت توانست در این سمینار در بخش «حکمرانی و استراتژی‌های مدیریتی در حوزه‌های سیاست‌گذاری، مطالعات و آینده‌نگری و ارتباطات الکترونیک» به دلیل انجام مطالعات و تدوین نخستین سند مسوولیت اجتماعی و به‌روز بودن شبکه‌های اجتماعی رتبه برتر این سمینار را از آن خود کند.

چابهار در سه بخش مسوولیت اجتماعی مناطق آزاد کشور حائز رتبه برتر شد

وی با بیان اینکه مسوولیت اجتماعی متغیر تعدیل کننده میان‌بخشی و تفکر مسوولانه برای توسعه متوازن و پایدار است ادامه داد: سازمان منطقه آزاد چابهار همچنین توانست در بُعد «توسعه جوامع محلی در حوزه‌های فرهنگی و هنری و ورزشی» به دلیل برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های اثرگذار از نظر هیات داوران در بین مناطق آزاد کشور حائز رتبه برتر شود.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه سومین سمینار بین‌المللی csr (نظامنامه مسئولیت اجتماعی شرکتی) با هدف ایجاد گفتمان مسئولیت‌پذیری اجتماعی و برنامه‌ریزی‌های بلندمدت برای تصمیمات راهبردی مدیران مناطق آزاد کشور بر جوامع محلی برگزار شد گفت: سازمان منطقه آزاد چابهار پس از ارسال گزارش عملکرد این سازمان به دبیرخانه سمینار و بررسی دقیق توسط هیات داوران در بخش «محیط زیست و در حوزه‌های اقدامات حمایتی و حفظ و نگهداری زیست‌بوم منطقه» رتبه نخست این همایش بین‌المللی را به خود اختصاص داد.

وی تاکید کرد: هنوز تا رسیدن به ایده‌آل‌ها و اهداف تعین شده فاصله زیادی داریم اما با همکاری و همراهی جامعه محلی اتفاقات خوبی در بحث مسوولیت‌های اجتماعی رقم خواهد خورد.

به گزارش ایرنا، در شهرستان‌های چابهار ،کُنارَک و دشتیاری از سال ۹۸ بیش از ۱۰۰ طرح در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی به مرحله اجرا در آمده است تا در تاریخ ثبت شود که سازمان منطقه آزاد چابهار، توجه به جوامع محلی پیرامون خود را به عنوان یک مولفه راهبردی در کنار توسعه اقتصادی سواحل مکُران مورد توجه جدی قرار داده است.

منطقه آزاد چابهار با ۸۲ هزار هکتار مساحت و ۱۱۵ کیلوتر مرز با دریای عمان و جمعیتی بیش از ۲۹۰ هزار نفر نزدیک‌ترین فاصله را با آب‌های آزاد داشته و بندر این دیار به عنوان تنها بندر اقیانوسی ایران شناخته می‌شود.

سومین سمینار بین‌المللی مسوولیت اجتماعی طی دو روز گذشته در منطقه آزاد اروند برگزار شد.

چابهار در سه بخش مسوولیت اجتماعی مناطق آزاد کشور حائز رتبه برتر شد

46
کد خبر 1519246

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =