‍ضرورت حمایت مالی از قهرمانان لرستانی

حشمت الله امان در تماس تلفنی با مرتضی قیاسی و علیرضا سرلک ملی پوشان لرستانی کشتی آزاد در کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۱ توکیو، درصورت موفقیت قول حمایت مالی را داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان،حشمت الله امان الهی  طی تماس تلفنی از آخرین وضعیت ملی پوشان لرستانی باخبر شد.

وی ضمن ابراز امیدواری و موفقیت برای ورزشکاران ایرانی، این دو ورزشکار را از شانس های اصلی کسب سهمیه بازی‌های آسیایی دانست و گفت: اول از همه سلامتی ورزشکاران مهم است دوم تلاش و پشتکار آنها با توکل ب خدا که در صورت کسب موفقیت دربه دست آوردن سهمیه المپیک۲۰۲۱ توکیو پاداش نقدی ارزشمندی به این دو کشتی گیر بااخلاق داده می شود.

 لازم به ذکراست امان الهی باتوجه به اهمیت حضور سرلک و قیاسی در رقابت های المپیک    توکیو دائما پیگیر  تمرینات و سطح آمادگی این دو کشتی گیر در اردوی تیم ملی می باشد.

 مرتضی قیاسی کشتی گیر آزادکار دورودی وزن ۶۵ کیلوگرم روز جمعه ۷ خردادماه  برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۱ توکیو در رقابت های انتخابی درون اردویی به میدان خواهد رفت و علیرضا سرلک کشتی گیر الیگودرزی وزن ۵۷ کیلوگرم  نیز در ۱۸ و ۱۹ خردادماه  به  مسابقات جام زیلکوفسکی  لهستان اعزام می شود.

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان باتاکید برلزوم حمایت از قهرمانان ورزشی و ملی پوشان لرستانی برای کسب بلندترین سکوهای قهرمانی  ، یادآورشد: امیدوارم این ملی پوش لرستانی  کشتی آزاد بتوانند با کسب سهمیه المپیک توکیو وموفقیت در این رقابتها باردیگر  برافتخارات ورزش لرستان اضافه کنند.

46

کد خبر 1519339

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =