روزنامه جوان نوشت:

 اخبار بدست آمده حکایت از آن دارد یکی از رمالان در ارتباط با جریان انحرافی که اخیرا بازداشت شده دارای انحرافات و مفاسد عمیق اخلاقی - دینی بوده است.

نامبرده از طریق آغشته کردن قرآن به نجاست به قدرت شیطانی دست پیدا کرده و از این طریق اعمال شنیع و غیر اخلاقی خود را دنبال می کرده است.

در پرونده وی برداشتن بکارت دختران و ارتباط با زنان شوهر دار وجود داشته است.برخی از کسانی که مورد تجاوز وی قرار گرفته اند،تصریح کرده اند که آنان به ناگاه و بدون داشتن اختیار به مسیری هدایت شده و با رجوع به منزل نامبرده خود را در اختیار وی قرار می دادند.گفته می شود تاکنون 360 فقره تجاوز در پرونده وی تاکنون ثبت شده است.

همچنین گفته می شود وی به ریاضت های عجیب غیر شرعی دست زده و بطور مثال روزانه از مدفوع خشک شده خود تناول می کرده است.

نامبرده همچنین ادعا کرده که تمام پیشگویی های وی تحقق یافته است.وی در پاسخ به این سوال که چطور برخی از پیش بینی های وی مثل فرجام انتخابات شوراها نادرست از آب درآمده ،گفته است:اجنه ها دروغ هم می گویند که یک موردش همین بوده است.

وی همچنین دارای رمز«...» بوده که با ترکیب با دو رمز دیگر فرعی می توانسته است قلب،هوش و چشم افراد را بی اثرکرده و به تعبیر عوامانه کر و کور کند.

این گزارش حاکی است وی دارای تسلط کامل به علم جفر بوده و به علوم انرژی درمانی نیزآگاهی داشته بگونه ای که در ایام بیماری ملک فهد برای درمان وی نیز چند ماهی را در کاخ او گذرانده است.

گفتنی است چندی پیش «جوان آنلاین» در خبر دیگری آورده بود:فرد مزبور با توجه به تصرف شیطانی خود بسیاری از پروژه های اقتصادی جریان انحرافی و مواردی که را که مستقیما با لیدر این جریان و نزدیکانش مربوط بوده و نیاز به دستورات لازم داشته را به پاراف می رسانده است و نامبرده از این پروژه های کلان درصدهای نجومی دریافت می کرده است.گفتنی است رمال مذکور در دفتر لیدر جریان انحرافی دارای جایگاه و اتاقی خاص بوده که هیچ کس جز این دو و یکی - دو چهره مطمئن در این جریان حق ورود به آن را نداشتند. 

/27217

کد خبر 151942

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ناشناس IR ۰۵:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۹
  0 0
  چرا این خبر که اطرافیان رییس جمهور رمال وجن گیر هستند و یکی از آنها 360 مورد تجاوز جنسی داشته الان افشا میشود.کمی مشکوک است .ملت پیش خود اینگونه فکر میکند که بخشی از برادران اصولگرادر مجلس حالا که زمان انتخابات نزدیک شده احساس خطر کرده و شروع به افشا گری میکنند که مبادا توسط اطرافیان ریس جمهور کنار گذاشته شوند. واین را میدانند که انتخابات در دست وزارت کشور است.
 • بدون نام AU ۱۱:۳۸ - ۱۳۹۰/۰۲/۳۰
  0 0
  شما دیگه کی هستین که این خزعبلات رو باور کردین اگر قرار بود رمالی و جن گیری درست از آب در می اومد الان سنگ رو سنگ بند نمی شد. بنظرم شما از اون رمالها و جن گیرها بی دانش تر هستید
 • هم میهن IR ۰۷:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۷
  0 0
  این چه طریقه انتشار خبر است؟ متن خبر را بخوانید، عملاً جن گیری و رمالی در متن خبر رد نشده و آنچنان نقل شده که مخاطب تصور می کند منتشر کننده خود به رمالی اعتقاد دارد. لا اقل ذکر می کردید ادعاهای مضحک یک رمال، یا متنی مشابه نه اینکه بگویید «از طریق آغشته کردن قرآن به نجاست به قدرت شیطانی دست پیدا کرده»!!!!!!!!
 • بدون نام IR ۰۷:۵۱ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۵
  0 0
  در اروپا و آمریکا یک نفر 5 مورد تجاوز می کنه اخبارش همراه با اسم و تصویر در تلویزیون ایران پخش می شه، اونوقت شما یک نفر با همچین اتهامی را حتی یک منبع یا اسم هم نمی دید!