پیام تشکر مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش از محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

جعفرآهنگران مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای سفر به کیش و توجه به روند توسعه این منطقه آزاد تقدیر کرد.

به  گزارش خبرآنلاین از کیش : جعفر آهنگران رییس هیات مدیره و مدیر عامل این سازمان در پیامی با ابراز خرسندی از اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی چنین مدیران آینده سازی را در دامان خود پرورده است ،از توجه محمد جواد آذری جهرمی به روند توسعه و تکمیل زیر ساخت های کیش تشکر کرد و سفر وزیر ارتباطات به این جزیره را منشاء خدماتی ارزنده دانست.
متن کامل پیام مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به این شرح است:

برادرم، دوستم و عزیزم؛ آقاجواد آذری جهرمی؛
بزرگی تان،، بزرگواری تان، مردانگی توام با جوانمردی تان به من اجازه داد تا بدین گونه بخوانمتان؛
معلمی ام که از شما آموختم؛ راه و رسم تان را چون آموزه هایی موفق در کشور عزیزمان به کلاس درس و کارم خواهم برد؛ روش و منش و بینش تان را سزاوار ستایش می دانم؛ …. وقتی به شما می اندیشم… جان می گیرم و بر خود می بالم که کشورم و انقلابم به کوری چشم بدخواهان در دامن پاک اش چنین مدیران آینده سازی را پرورش داده است.
حضورتان در جزیره زیبایم کیش، همه اش نیکی بود و برکت و ذره ای تردید ندارم که آثارش بر زیبایی کیش می افزاید و ساکنان عزیز کیش طعم شیرین آیند و روندهایی این گونه را خواهند چشید.
جا دارد برای ایفای وظیفه ی میزبانی از شما بخاطر لطف لطیف تان صمیمانه سپاسگزاری کنم و برای تکمیل مراتب قدردانی ام از یکایک همراهانتان و تمهید کنندگان این سفر خاطره انگیز به ویژه دوستان عزیزم آقایان طباطبایی و اقبال خواه تشکر ویژه داشته باشم.
در این بازار اگر سودی است با درویش خرسند است/ خدایا منعمم گردان به درویشی و خرسندی
شاد باشید و نیک فرجام
دوستدارتان جعفر آهنگران

46

کد خبر 1519881

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =