حمایت یک مجری صداوسیما از برنامه های انتخاباتی قاضی زاده

یک مجری صداوسیما می گوید قاضی زاده هاشمی برنامه شمرده و متین تری دارد.

«رقیب ابراهیم رئیسی کیست؟» این سوالی است که در کلاب هاوس خبرگزاری خبرآنلاین درحال بحث و بررسی است.

در ابتدایی این نشست، سعید توکلی ،مجری صدا و سیما گفت:  از بعد رسانه ای ما در حال ضبط برنامه های تبلیغاتی نامزدها هستیم. برنامه های تلویزیونی از فردا اغاز می شود و دکتر همتی، قاضی زاده هاشمی و محسن رضایی برنامه های رادیویی را ضبط کرده اند. با توجه به این که برنامه آقای رییسی را نشنیده ام، نمی دانم قرار است چه بگویند. 

وی گفت:‌به نظر می رسد برنامه های آقای قاضی زاده از دیگران عمیقتر است. با دغدغه همه چیز را تحلیل کرده و به نظر می رسد در میان این سه بزرگوار، مطلب دندانگیر متعلق به آقای قاضی زاده بود. امیدوارم بقیه سخنان بزرگواران را ضبط کنیم و به نظر می رسد شاید آقای قاضی زاده برنامه شمرده و متین تری دارد.

از توکلی سوال شد؛«چه ملاکهایی برای آقای قاضی زاده هاشمی سراغ دارید؟ وعده کمک 500 میلیون تومانی برای زوجهای جوان را می گوید ولی چیزی که مصداقی دیده باشیم نیست. آیا اصولا تا پایان رقابت حضور دارند؟».

سعید توکلی پاسخ داد:  من از رصد کردن اتفاقات بازماندم چون نمی رسم به خاطر فشار کار زیادی  که وجود دارد، این 500 میلیون تومان را هم نشنیده ایم. از این جهت برنامه های او قابل اعتناست که دغدغه های مردم در حوزه اقتصاد و معیشت را معلوم بود بررسی و ارزیابی درست کرده و اشکال نظام اقتصادی را درآورده است. او می گوید مشورت می کند و اگر نمی داند، می رود تحقیق می کند. اصلا این به معنای تبلیغ و رای دادن به او نیست. آنچه تا الان شنیدم، دلگرم کننده تر از همه سخنان آقای قاضی زاده بود. در حوزه کشاورزی که سوال پرسیدم اشراف کامل داشت. با تاکید بر اینکه سخن 4 بزرگوار دیگر را هم باید شنید تا راحتتر بتوان قضاوت کرد. همه هم می گویند ما قوی در صحنه هستیم و آمدیم چون دیدیم دوستان مدیر نیستند و این کاره نیستند. ما برنامه و سیاست داریم. هیچ کدام نگفته اند ما کنار می کشیم. پشت میکروفن نشانه ای برای خروج از عرصه نشان نمی دهند.

2727

کد خبر 1520098

برچسب‌ها