۴ نفر
۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
اتحاد برای تیم ملی

حالا وقت حمایت همه جانبه از تیمی است که یک ملت به آن دل بسته‌اند.

سپهر ستاری: برای تیم ملی انرژی مثبت بفرستید. همانطور که در داخل هم بازیکنان باید فراموش کنند چه مشکلاتی دارند و با تمام توان تمرکز خود را روی موفقیت تیم ملی بگذارند. آنها در یکی دو روز گذشته از نوع برنامه ریزی انتقاد کرده اند. حق هم دارند. به هر حال تیم ملی نیاز دارد در فضای محافظت شده باشد. هر یک از بازیکنان اهمیت دارند و نبودشان قطعا به تیم ملی ضربه خواهد زد. بنابراین خدای ناکرده هر یک از آنها به کرونا مبتلا شوند، تیم ضربه می خورد.

فارغ از تمام اینها باید مثبت فکر کرد. فدراسیون تلاش کرده تا مشکلات را به حداقل برساند. به همین خاطر عبور و مرور در هتل تیم ملی کمتر شده. هواداران فوتبال اجازه ندارند وارد لابی شوند. فقط کسانی که در هتل مستقر هستند، اجازه رفت و آمد دارند. اینکه لیگ زودتر تعطیل می شد تا تیم ملی کارش را شروع می کرد، موضوعی است که به شخص اسکوچیچ بازمی گردد. به هر حال اگر او بود که می توانست باعث این کار شود، همانطور که کی روش در گذشته کم از این کارها نکرده بود.

تیم ملی ایران باید 4 بازی مرگ و زندگی را انجام دهد. باید در هر 4 بازی هم برنده باشیم. اگر نه باید خیلی زود از جام جهانی خداحافظی کنیم. صیادمنش بازیکن شاغل در لیگ اوکراین می گوید: «من از ته دلم دعا می کنم تیم ملی به جام جهانی صعود کند. این صعود حیاتی است.» طارمی می گوید: «اگر صعود نکنیم یک نسل از فوتبال مان نابود می شود.» علی علیپور که در تیم ملی نیست توضیح می دهد: «باید بهترین حمایت ها شود تا بچه ها موفق باشند.»

قطعا دعای خیر کل ایران بدرقه ملی پوشان خواهد بود تا از این مرحله سخت گذر کنند.

252 252

کد خبر 1520238

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =