آخرین قیمت لوازم خانگی خارجی در بازار/ یخچال ۹۰ میلیونی در تهران

با توقف واردات لوازم خانگی خارجی و خروج برندهایی نظیر سامسونگ و ال جی از کشور قیمت لوازم خانگی خارجی در بازار داخلی افزایش یافته و هزینه خرید برخی مدل های یخچال ساید با ساید سامسونگ حتی به ۹۰ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، لوازم خانگی برند های خارجی و خصوصا برند سامسونگ این روزها در بازار به قیمت های نجومی خرید و فروش می شود به عنوان مثال یخچال و فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل  ROSSO۲ در حال حاضر در بازار ۷۶ میلیون تومان قیمت خورده است و یخچال و فریزر مدل FSR۱۲ این برند در حال حاضر ۸۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورده است .

 فعالان بازار می‌گویند این اقلام اغلب غیرقانونی وارد کشور شده و فاقد خدمات پس از فروش هستند.

در میان سایر لوازم خانگی این برند خارجی نیز ماشین لباسشویی مدل J۱۴۷۷ ظرفیت ۷ کیلوگرم آن ۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت خورده است و مایکروویو همین برند نیز در دامنه قیمتی ۱۱ تا ۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود و به عنوان مثال مایکروویو سامسونگ مدل SAMI ۱۲ B در حال حاضر ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

جارو برقی های این برند خارجی نیز در دامنه قیمتی ۴ تا ۱۱ میلیون تومان خرید و فروش می شوند و به عنوان مثال جاروبرقی سامسونگ مدل CROWN ۲۴۰۰ در حال حاضر ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورده است و کولر گازی های این برند نیز در دامنه قیمتی ۱۵ تا ۲۱ میلیون تومان قیمت خورده اند و به عنوان مثال اسپلیت کولر گازی سامسونگ مدل  AR۲۴MQFRBWK/FA در حال حاضر ۲۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

آخرین قیمت لوازم خانگی خارجی در بازار/ یخچال ۹۰ میلیونی در تهران

لوازم خانگی برند دوو نیز با قیمت های نجومی در بازار خرید و فروش می شوند و به عنوان مثال یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D۲S-۳۱۳۳SS در حال حاضر ۳۵ میلیون و ۳۵ هزار تومان قیمت خورده است و یخچال و فریز ساید بای ساید دوو مدل D۴S-۲۹۱۵SS نیز در حال حاضر ۳۰ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان قیمت خورده است و مدل D۴S-۰۰۳۶SS آن نیز در حال حاضر ۵۲ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان قیمت خورده است.

ماشین لباس شویی های این برند در دامنه قیمتی ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان خرید و فروش می شوند و به عنوان مثال ماشین لباسشویی مدل DWE-۸۵۴۰ ظرفیت ۸ کیلوگرم این برند در حال حاضر ۱۴ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان قیمت خورده است و ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-۸۲۴۰ ظرفیت ۸ کیلوگرم نیز در حال حاضر ۱۰ میلیون و ۸۶۵ هزار تومان قیمت خورده است.

جارو برقی های این برند نیز در دامنه قیمتی ۳ تا ۵ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شوند و به عنوان مثال جاروبرقی مدل DVC-S۲۲G این برند در حال حاضر به قیمت ۳ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان در بازار خرید و فروش می شود.

در بین لوازم خانگی مارک بوش نیز می توان به جاروبرقی های موجود این برند در بازار اشاره کرد که در دامنه قیمتی ۵ تا ۱۲ میلیون تومان خرید و فروش می شوند و به عنوان مثال جارو شارژی بوش مدل BCH۸۷POW۱ در حال حاضر ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

در این بین اما لوازم خانگی مارک ال جی در بازار به سختی یافت می شوند و در خصوص مارک پاناسونیک نیز تنها تعداد محدودی از لوازم خانگی با این برند در بازار موجود هستند؛ مایکروویو های این برند در دامنه قیمتی ۳ تا ۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شوند و به عنوان مثال مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD۶۹۲S در حال حاضر ۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

۲۲۳۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1520441

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =