تخصیص اعتبار ۲۰۰میلیارد ریالی وزارت ورزش و جوانان برای ساخت کمپ ورزشی در کیش

وزیر ورزش و جوانان کشورمان با تاکید برتامین نیاز مالی تیم ملی فوتبال، از تخصیص۲۰۰ میلیاردریال اعتبار برای ساخت کمپ ورزشی درکیش خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از کیش : مسعود سلطانی‌فر  در بازدید از اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال در کیش با تقدیراز مدیرعامل سازمان منطقه آزادکیش برای حمایت ازتیم ملی و میزبانی شایسته ازملی پوشان و  تقدیر از عوامل تیم ملی و مدیران فدراسیون فوتبال، گفت : با انعقاد تفاهم‌نامه بین فدراسیون فوتبال و منطقه آزاد کیش درجلسه امروز ، قرار است که کمپ آماده‌سازی برای تیم ملی فوتبال در جزیره کیش ایجاد شود.

وزیر ورزش و جوانان کشورمان تصریح کرد: در صورت ساخت  این کمپ وزارت ورزش و جوانان برای امسال ۲۰۰میلیارد ریال اختصاص خواهد داد که بلافاصله عملیات اجرایی انجام شود تا یک کمپ خوب داشته باشیم.

مسعود سلطانی فر تاکیدکرد: برای موفقیت تیم ملی و فراهم کردن بهترین شرایط ،هر مبلغی که نیاز بود تامین شده است .

وی به شرایط خوب اردوی تیم ملی در کیش اشاره کرد و افزود: با توجه به تشابه شرایط آب و هوایی کیش و بحرین ، این اردو می‌تواند به روند آماده‌ سازی تیم ملی کمک کند.

سلطانی‌فر افزود: در مرحله دوم مقدماتی مقرر شده بود ایران میزبان سه بازی باشد ولی به خاطر بیماری کرونا، و تصمیم AFC مبنی بر تمرکز دیدارها در یک کشور متاسفانه با یک تصمیم ناعادلانه‌ و به بهانه تحریم ها ، میزبانی به ایران داده نشد درحالیکه کشورما از هر لحاظ برای میزبانی شرایط بهتری داشت.

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت :با وجود پیگیری‌های فدراسیون فوتبال و تلاش دیگر دستگاه‌ها ، امکان تغییر این تصمیم ناعادلانه میسرنشد.

سلطانی فر با تاکید براینکه ملی‌پوشان کشورمان در شرایط سخت تلاش خود را دوچندان کرده اند ،افزود : در چند دهه گذشته ، ورزشکاران کشورمان ،هرگاه مشکل یا با تصمیم ناعادلانه‌ای مواجه شدند، با آن مشکل مقابله کرده و موجبات عزت و سربلندی ایران اسلامی را فراهم کرند.

وزیر ورزش با اشاره به اینکه هر چهار تیم حریفان قدری برای کشورمان نیستند گفت: تیم ملی کشورمان با وجود اینکه خارج از خانه بازی می‌کند تمام تلاش خود را خواهند کرد تا از گروه خود صعود کند.

وی با بیان اینکه از حدود دو ماه پیش  بابرگزاری نشست‌های مهمی با فدراسیون فوتبال تلاش کردیم بهترین شرایط برای ملی‌پوشان فراهم شود و در یک فضای توام با تفاهم کار نیازهای مختلف تیم تامین شود اظهارداشت :  از همکارانم در وزارت ورزش و سازمان برنامه و بودجه  برای همکاری خوب با فدراسیون فوتبال قدردانی می کنم.

وی تلاش های رییس فدراسیون فوتبال برای آماده سازی تیم ملی را مطلوب توصیف کرد و گفت : با وجود اینکه کمتر از سهماه ازحضور عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال می گذرد اما  برای آماده سازی تیم ملی زحمت بسیاری کشیده است.

سلطانی فر گفت: منابع مالی برای آماده‌سازی تیم ملی به مرور تامین و نیازها برطرف شده است، در این خصوص محدودیتی نیز قائل نبودیم و برای موفقیت ورزشکاران و خوشحالی هموطنان عزیز همه تلاش مان را خواهیم کرد.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه هر مبلغی که برای موفقیت تیم های ملی نیاز بوده تامین شده افزود: برای موفقیت تیم و عزت و سربلندی ملی‌پوشان هر مبلغ دیگری نیز که نیاز باشد فراهم می‌کنیم.

وی ادامه داد: تا کنون ۳۰۰ میلیارد ریال به فدراسیون فوتبال پرداخت کردیم و به زودی مبلغ دیگری نیز پرداخت می‌شود و با مشورت رییس فدراسیون  برای صعود ملی‌پوشان از گروه نیز پاداشی درنظر گرفته شده است .

وزیر ورزش و جوانان با تاکید برحمایت از تمامی ورزشکاران کشورمان اظهار داشت: ما برای پرداخت پاداش به ملی پوشان محدودیتی نداریم و همه شرایط فراهم شده که بازیکنان و کادر فنی بدون دغدغه و با آرامش کار را دنبال کنند.

46

کد خبر 1520594

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =