برگزاری دوره تخصصی عملیات لجستیک در قزوین

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: دوره تخصصی پایه عملیات لجستیک ویژه امدادگران خواهر و برادر با رعایت کامل ضوابط بهداشتی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ تهمینه ابراهیمی، معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قزوین اظهار کرد: آموزشهای تخصصی در جمعیت هلال احمر نیاز ضروری امدادگران است و در همین راستا دوره تخصصی پایه عملیات لجستیک ( آماد و پشتیبانی ) با حضور ۲۴نفر از امدادگران خواهر و برادر با رعایت کامل ضوابط و دستورالعملهای بهداشتی پیشگیری از بیماری کرونا در هلال احمر استان برگزار شد.

او افزود: این دوره با هدف آمادگی و افزایش دانش و مهارتهای عملی و ارتقاء توان عملیاتی امدادگران و نجاتگران برگزار شد و فراگیران با مباحث مختلف تخصصی آشنا شدند.

ابراهیمی با اشاره به برگزاری دوره تخصصی پایه عملیات لجستیک ( آماد و پشتیبانی ) افزود: دوره فوق طی مدت پنج روز  از ۴ لغایت ۸خرداد ماه در جمعیت هلال احمر شهرستان آوج با تدریس امیر بیگی و شمس اله حمزه آتانی برگزار شد و به افرادی که نمره قبولی در آزمون پایان دوره را کسب نمایند، گواهینامه تخصصی (۲۴ساعته) اعطا می شود.

معاون آموزش‌ و پژوهش جمعیت هلال احمر استان در پایان عنوان کرد: یکی از برنامه‌های اصلی جمعیت هلال‌احمر استان قزوین، آموزش تخصصی و تربیت نیروهای توانمند است تا در زمان وقوع بحران پاسخ دهی سریع و صحیحی داشته باشند و بتوانند با کمک در پشتیبانی عملیات های امدادی بخصوص در بحران، زمان گذر از بحران و رسیدن به شرایط عادی را با برنامه ریزی، همکاری بین افراد، کمک گرفتن از سایر ارگان ها، انبار صحیح و توزیع بموقع و درست اقلام امدادی و مایحتاج اولیه آسیب دیدگان، کاهش دهند.

46

کد خبر 1520637

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =