از ریچارد شکنر تا ناتالی ساروت؛ کدام نویسندگان به این مهمانی دعوتند؟

«چشم‌انداز آیین‌های نمایشی» نوشته‌ ریچارد شکنر با ترجمه‌ رضوانه امامی‌پور و «دروغ و سکوت» نوشته‌ ناتالی ساروت با ترجمه‌ فهیمه نجمی ۲ عنوان از ۸ عنوان کتابی است که قرار است در تئاتر شهر رونمایی شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آیین رونمایی از ۸ جلد کتاب در قالب چهارمین دوره از پروژه «پیشخان تئاتر نشر نیماژ» روز سه‌شنبه یازدهم خرداد، ساعت ۱۸ در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود. 

«گفت‌وگوهایی با بکت» نوشته‌ مل گاسو با ترجمه‌ علی حاتم، «تئاتر پست‌دراماتیک و امر سیاسی» نوشته‌ کارل یورس- مونبی، جروم کرل و استیو جایلز با ترجمه‌ نرگس یزدی، «چشم‌انداز آیین‌های نمایشی» نوشته‌ ریچارد شکنر با ترجمه‌ رضوانه امامی‌پور، «آنتونن آرتو و اثرش» نوشته‌ مارتین اسلین با ترجمه‌ امیر شاکری چهار کتاب در حوزه‌ نظریه‌ تئاتر هستند که در این مراسم پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

چهار نمایشنامه «فیلوکتت» نوشته‌ هینر مولر با ترجمه‌ محمود حسینی‌زاد، «ماراساد» نوشته‌ پیتر وایس با ترجمه‌ عرفان ناظر، «دروغ و سکوت» نوشته‌ ناتالی ساروت با ترجمه‌ فهیمه نجمی و «کابوس هنرپیشه» نوشته‌ کریستوفر دورنگ با ترجمه شیوا اردوئی نیز در این برنامه رونمایی می‌شوند. 

57 259

کد خبر 1520666

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =