کسب افتخار عکاس قشمی در دو جشنواره بین المللی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: عکاس نام آشنای جزیره قشم موفق به کسب سه لوح شایسته تقدیر و یک روبان افتخار از دو جشنواره بین المللی عکس شد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، علیرضا کمساری ادامه داد: عکس های اصغر بشارتی در دومین دوره جشنواره عکس بین المللی ISSYK – KUL ۲۰۲۱ موفق به کسب ۲ لوح شایسته تقدیر و یک روبان افتخار شد.
وی اضافه کرد: همچنین این عکاس موفق به کسب لوح شایسته تقدیر از چهارمین دوره جشنواره عکس بین المللی نوروز کشور تاجیکستان گردید.
به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم؛ نشان طلایی مسابقه بین المللی عکس آساهی شیمبون کشور ژاپن، مدال طلای مسابقه بین المللی بریستول کشور انگلستان، طلای مسابقات بین المللی آرولای ترکیه، برنز F۲ آرژانتین، دیبلم افتخار جشنواره بین المللی پولیدف بلغارستان، کسب روبان افتخار مسابقه عکس بین المللی پرسپکتیو هند و تقدیر جشنواره بین المللی خیام در ایران بخشی از افتخاراتی است که طی چند سال اخیر نصیب این هنرمند منطقه آزاد قشم شده است.
کمساری در پایان ضمن تقدیر از تلاش های اصغر بشارتی برای معرفی آداب و رسوم و ظرفیت های فرهنگی و گردشگری جزیره قشم به مردم ایران و جهان گفت: این هنرمند قشمی فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه عکاسی و مستندسازی از سال ۱۳۸۶ آغاز و تاکنون با حضور در افزون بر ۱۵۰ جشنواره ملی و بین‌المللی توانسته  قشم را به عنوان یک جزیره گردشگری با پتانسیل های بسیار قوی به مردم دنیا معرفی کند.

48

کد خبر 1520686

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =