اجرای ۸۲ درصد برنامه گازرسانی به واحدهای تولیدی و کشاورزی لرستان  در سال ۹۹

مدیرعامل شرکت گاز لرستان اجرای ۸۲ درصدی برنامه گازرسانی به واحدهای صنعتی، کشاورزی و تولیدی مشمول مصوبه شورای اقتصاد در سال ۹۹ و کسب رتبه سوم در بین شرکت های گاز استانی از مهم ترین عملکرد شرکت گاز استان لرستان در تحقق شعار «جهش تولید» برشمرد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان؛ کرم گودرزی در تشریح عملکرد سال ۹۹ شرکت گاز استان لرستان با تاکید بر اهمیت گازرسانی به صنایع بیان کرد: با افزایش ۴۰۰ درصدی ایجاد زیرساخت گازرسانی برای جایگزینی گاز با سوخت مایع در بخش گازرسانی صنعتی تاکنون گازرسانی به ۸۶۰ واحد صنعتی به بهره برداری رسیده که تعداد ۳۲۲  واحد آن در سال ۱۳۹۹ گاز دار شده اند.

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان با اشاره به ضریب نفوذ گازرسانی شهری افزود: در سال گذشته ۶ شهر استان بعنوان شهر سبز معرفی گردید و تنها شهر باقیمانده استان شهر شول آباد که به علت وجود معارض عملیات گازرسانی آن مختل شده بود و با پیگیری بعمل آمده در سال ۹۹ شروع مجدد این عملیات کلید خورد و امید است با تلاش های شبانه روزی همکاران ، آخرین شهر لرستان نیز از این نعمت خدادادی بهره مند گردند.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر پیگیری جدی شرکت گاز استان لرستان در گازرسانی روستایی تاکید نمود و بیان کرد: علیرغم محدودیت های کرونایی و صعب العبور و کوهستانی بودن مناطق استان این شرکت موفق به گازرسانی به ۲۰۰ روستا شد که این امر موجب افزایش ۹ درصدی نفوذ گازرسانی روستایی در سال ۹۹ گردید.

 کرم گودرزی در ادامه تشریح عملکرد سال ۹۹ به موضوع خسارت هایی که سیل به زیر ساخت های استان وارد نمود پرداخت و تصریح کرد: این شرکت علاوه بر انجام ماموریت خود در گازرسانی و خدمات دهی به مشترکین اهتمام ویژه ای نسبت به بازسازی و مقاوم سازی شبکه ها و تاسیسات گازرسانی داشته و در این راستا ۴۵۰ نقطه آسیب دیده از سیل را شناسایی و بازسازی نموده  و همچنین بیش از ۲۰ خط جایگزین جهت تاب آوری شبکه اجرا شده است.

گودرزی در ادامه به افتخارات کسب شده توسط شرکت گاز لرستان اشاره کرد و افزود: این شرکت در طول فعالیت خود موفق به کسب افتخارات و گواهینامه‌های متعددی شده و در سال ۹۹ نیز توانست موفقیت هایی کسب نماید که از جمله می توان به اهدای تقدیرنامه استاندار برای عملکرد سال ۹۹، کسب عنوان دستگاه برتر عمرانی و خدماتی استان در جشنواره شهید رجایی و تمدید ۸ گواهینامه سیستم های مدیریتی را نام برد.

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان در پایان با بیان اینکه بی شک با توجه به نامگذاری امسال به نام «تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها»  باید بکوشیم که با تلاش و پیگیری مضاعف و رفع موانع نسبت به انجام برنامه های مدون شده شرکت در سال ۱۴۰۰ اهتمام جدی داشته باشیم .

48

کد خبر 1520691

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =