بادامچیان: شورای نگهبان افکار عمومی را اقناع کند/  ملت به کسی رای دهد که برنامه هایش در کلیات خلاصه نشود

جماران نوشت: بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: سخنگوی محترم شورای نگهبان افکار عمومی را اقناع کند و اجازه ندهد که در این هیاهوگری و غوغاسالاری دشمنان و رسانه ها و شبکه‌های مجازی دشمنان و معاندان، در اذهان مردم ابهام ایجاد کند.

اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان نشست شورای سیاسی این حزب با اشاره سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب، اظهار داشت: رهبر معظم و آینده نگر در سخنان روز پنج شنبه خود موضوع انتخابات ۲۸ خرداد را برای مردم تشریح کردند. رهبر عالیقدر، شورای نگهبان را در اعلام و احراز صلاحیت نامزدها دارای حق قانونی بر اساس قانون اساسی دانستند و از آن داوطلبانی که نجیبانه، احترام شورای نگهبان را پاس داشتند و التزام خود را به قانون اساسی آشکار کردند، تقدیر فرمودند.

وی ادامه داد: با این همه سخنگوی محترم شورای نگهبان افکار عمومی را اقناع کند و اجازه ندهد که در این هیاهوگری و غوغاسالاری دشمنان و رسانه ها و شبکه‌های مجازی دشمنان و معاندان، در اذهان مردم ابهام ایجاد کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه از مردم خواست در رای دهی به نامزد موردنظر خود، سوابق مدیریتی و پایبندی آنها به مبانی ارزشی، ساده زیستی، قدرت کارایی در مسوولیت هایی که داشته اند را در نظر بگیرند و به برنامه ها و راه حل های آنها در حل مشکلات مردم به ویژه در حوزه اقتصاد دقت کنند.

وی همچینین گفت: مردم به زندگی و محیط زندگی نامزدها توجه کنند که آیا زندگی اشرافی گری دارند یا در طبقه متوسط جامعه زندگی می کنند. مردم با بصیرت مراقبت کنند که این داوطلب که شعارهای خدایی و ارزشی می دهد واقعا نیت خدایی دارد؟ شیفته خدمت است یا از تشنگان قدرت و مقام و جاه است؟ برای رسیدن به قدرت وعده های توخالی و مردم فریب می دهد یا برنامه هایش قابلیت اجرا داشته و ناهنجاریهای اقتصادی و اداری و گرانیها را می تواند رفع نماید؟ برای رای آوری از هنجار شکنی، منفی بافی، سیاه نمایی، تخریب رقبا، دروغ پراکنی و اهانت و توهین استفاده می کند یا ادب و اخلاق را رعایت می کند؟

تجربه انتخابات های گذشته پیش روی مردم به ویژه جوانان است
 

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: مردم اگر سعادت و رفاه عادلانه و پیشرفت، اسایش و آرامش می خواهند به نامزدی رای دهند که اطمینان به او، کارآمدی، برنامه ها، همکاران و حامیانش داشته باشند و الا تکرار اعتماد بلاجهت در انتخاب های گذشته آنها را دوباره به پشیمانی موجود خواهد رساند.

وی افزود: زمانی رییس جمهور می تواند پاسدار قانون اساسی و بازوی توانای رهبر انقلاب و مجری توانمند برای مردم باشد که دارای تقوای الهی واخلاق پاکیزه اسلامی و انگیزه خوب و در خدمت خدا و بندگان خدا باشد و به معاد و پاداش و  مجازات اخروی مومن بوده و یقین داشته باشد.

بادامچیان: شورای نگهبان افکار عمومی را اقناع کند/  ملت به کسی رای دهد که برنامه هایش در کلیات خلاصه نشود

بادامچیان تاکید کرد: ملت به کسی رای بدهد که در گذشته این امور را در عمل و اقدام به مردم نشان داده باشد؛ ناشناخته ها و ناآزموده ها نمی توانند در سختی ها مشکلات را تدبیر و حل کنند. ملت به کسی رای دهد که برنامه هایش در کلیات خلاصه نشود بلکه برنامه های عملی و قابل اجرا را مطرح کند یعنی بگوید با چه برنامه ای مسکن را از این گرانی وحشتناک بیرون می آورد. اجاره خانه ها را چگونه برای مردم قابل قبول می سازد. ارز بالای بیست هزار تومان را چگونه مهار می کند. سبد کالای غذایی مردم را چگونه برای همه قابل استفاده می نماید. تولید را چگونه به نقطه مطلوب می رساند. قاچاق را چگونه به چرخه صحیح اقتصاد قانونی و مشروع برمی گرداند و سرمایهه و دارایی مردم را چگونه در مسیر درآمد صحیح برای آنها قرار می دهد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: اگر نامزدی به جای ارائه برنامه های عملی و اقدامی، وعده های کاذب بدهد و با احساسات بخواهد رای مردم را به دست آورد نتیجه رای آوری چنین شخصی، پشیمانی، نارضایتی و ناراحتی ملت خواهد بود و این مساله مربوط به خود مردم است که به چه کسی و با چه برنامه ای و به چه تیم دولتی رای می دهند.

بادامچیان در ادامه تاکید کرد: حزب موتلفه اسلامی با احترام به همه نامزدها، حضرت آیت الله رییسی را به ملت معرفی کرده است و امید دارد که با رای بالای مردم، مشکلات و ناهنجاریها و نابسامانیها رفع شوند.

وی از همه اعضا و مسوولان حزب و طرفداران خواست در روز انتخابات با حضور در پای صندوقهای رای دشمنان اسلام و ایران و قاتلان شهید سلیمانی و یارانش و منافقین و تروریستهای وابسته به آمریکا، انگلیس و صهیونیسم را مایوس و سرافکنده کنند و روح امام و شهدا و دلهای ملت را شاد نمایند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: تجربه انتخابات های گذشته پیش روی مردم به ویژه جوانان است و باید این تجربه را به کار گرفت که هرگاه ملت از ناکارآمدها، عاملان فقر و گرانی و فساد و بی تقوایی دوری کرده و به پاکان رجایی گونه رای داده اند در آسایش و سلامت به سر برده اند و هرگاه فریب فریب کاران را خورده اند دچار سختی ها، مشکلات و گرانیها شده اند.

این انتخابات رقابتی است
 

بادامچیان همچنین دراین باره که آیا انتخابات پیش رو رقابتی است گفت:  این انتخابات رقابتی است زیرا دو نامزد اصلاح طلب و چند نامزد دیگر با هم رقابت دارند که برخی رقابت در خیرات دارند و برخی برای رسیدن به قدرت رقابت  می کنند با اینکه می دانند از آنها شایسته تر وجود دارد.

وی در ادامه تاکید کرد: کشور به تحول، تحرک، فعالیت های خستگی ناپذیر و با برنامه و حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی و اداری نیاز دارد و در روابط بین الملل تدبیر و قاطعیت همراه با مقاومت و اتکا به ملت می تواند گشایش پدید آورد نه اعتماد به بیگانه و دشمن با سیاستهای غلط و بی فرجام.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از این گفتگو پیروزی بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری سوریه را در استمرار پیروزی ۱۱ روزه قهرمانان فلسطین تبریک گفت و تصریح کرد: انتخاب ملت سوریه در تداوم مقاومت و کوشش برای آزادسازی بقایای خاک سوریه و نشانه هوشمندی است.

بادامچیان افزود: مردم سوریه با رای خود، به نیروهای مسلح این کشور و جبهه مقاومت روحیه جدیدی در مبارزه برای پایان اشغالگری و تجاوزات آمریکا و بیگانگان دادند و رای آنها متضمن امنیت ملی در این کشور است.

وی اضافه کرد: مردم سوریه در سایه این امنیت می توانند به رفاه هم برسند و این نتیجه فهم و بصیرت این ملت در حضور پای صندوقهای رای و انتخاب صحیح است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی همچینین با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به نمایندگان مجلس گفت: رهبر معظم انقلاب از عملکرد یک ساله مجلس اظهار رضایت کردند و ۱۰ رهنمود کلیدی در این دیدار مطرح فرمودند که اگر عملیاتی شود گامهای بلندی در حوزه تقنین و نظارت برداشته خواهد شد.

وی افزود: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند مجلس مظهر خرد جمعی در کشور است و اگر این خرد جمعی حفظ شود اداره کشور خردمندانه تر خواهد شد.

بادامچیان در پایان با گرامیداشت یاد امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی گفت: امام (ره) کار تاسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی را از ۱۵ خرداد ۴۲ شروع کرد و پس از بیش از دو دهه در همین روز به پایان رساند و پرچم مقدس انقلاب اسلامی را با رای اکثریت قاطع مجلس خبرگان به دست فردی سپرد که امروز پرچم عدالت، آزادی و کرامت انسانی را در همه جوامع بشری در دست او می بینند.

وی ادامه داد: امروز ایران به پایه ای از قدرت رسیده است که به همت رزمندگان جبهه مقاومت سایه جنگ را از سر مردم برداشته است. امروز سایه جنگ در حیفا و تل آویو باعث مهاجرت معکوس از سرزمینهای اشغالی شده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: مقام معظم رهبری ۳۲ سال کشور را با تدبیر و اقتدار رهبری کردند و تهدیدهای عظیمی را از سر کشور برداشتند و ان شاالله ملت ایران ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با مشارکت حداکثری و رای قاطع به اصلح، امنیت ملی و اقتدار ملی را تضمین خواهند کرد.

27215

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1520777

برچسب‌ها