آشنایی با شیرینگ پک اتوماتیک نیل زاگرس البرز

در این مقاله شمارا با ساختار و قطعات دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک نیل زاگرس البرز آشنا می کنیم و تفاوت های شیرینگ پک اتوماتیک را نمایش می دهیم.

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

در صنایع بزرگ برای بالا رفتن راندمان تولید و کم کردن هزینه های مربوط به نیروی کار از دستگاه های مکانیزه یا انواع اتوماتیک استفاده میگردد. یا به تعریفی دیگر در رابطه با دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک برای بسته بندی محصولاتی در ابعاد بزرگ و سنگین یا حساس که سرعت دست اپراتور باعث کاهش تولید میشود از این ماشین استفاده میگردد. که این موارد باعث شده در صنایع بزرگ یا بهداشتی که محصولات نباید تماس مستقیم داشته باشند مورد استفاده است.

سرعت تولید دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

سرعت تولید دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک نیل زاگرس البرز بین ۲۰ تا ۲۲ بسته در دقیقه در حالت نرمال با تنظیم زمان انجام و خوراک دهی جک ها میباشد. که بازهم بسیار به محصول دهی دستگاه توسط اپراتور میباشد. زیرا هر بار که چشم و سنسور دستگاه محصول را تشخیص دهد شروع به شیرینگ کشی و خوراک دهی به تونل حرارتی را انجام میدهدکه این زمان برای شیرینگ اتومات بسیار کوتاه میباشد. در تمام این مراحل امنیت در این دستگاه رعایت شده که در درجه اول سلامت اپراتور و در مراحل بعدی خود محصول سالم و عاری از هرگونه نقصی باشد.

نوع و برند قطعات در دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

استفاده از قطعات اصلی و دارای گارانتی معتبر برای ما بسیار مهم میباشد. اگرچه این رویکرد باعث افزایش قیمت دستگاه نیز میشود. این موضوع به این معنی نیست که گران بودن نشانه بالا بودن کیفیت است زیرا اکثر مشتریان یا بخش فنی دارندکه توسط متخصین این امر پیگیر روند ساخت دستگاه هستند. یا خود مشتری نگرش فنی دارد. در کل ما براین اعتقادیم که هرچه دستگاه در ایام گارانتی کمتر نیاز به پشتیبانی و تعمیرات داشته باشد. مشتری دارای رضایت بالاتری از ما است. و این امر محقق نشد مگر با استفاده از بهترین قطعات که خودشان دارای گارانتی تعویض هستند که در صورت بروز هرگونه مشکل به صورت کاملا رایگان تعویض میشوند. که باعث سریع تر شدن رفع مشکل میشود.

 

جدول فنی قطعات شیرینگ پک اتوماتیک نیل زاگرس البرز

مقدمه ای بر این مورد را ضروری میدانیم که پس از خواندن این مقدمه توجه شما نصبت به جدول قطعات بیشتر میشود.

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک یا هر دستگاه دیگری قبل از هر چیز دارای شاسی است. و مهمترین چیز و پایه اصلی دستگاه شاسی آن میباشد. کوچک ترین مشکل در این بخش برای نتیجه محصول به بزرگترین مشکل تبدیل میشود. دقت داشته باشید که ابعاد و نوع شاسی و بخش بسیار مهم کوره بسیار پر اهمیت میباشد.

شاسی دستگاه شیرینگ اتوماتیک نیل زاگرس البرز

این شاسی تماما توسط نرم افزار کتیا طراحی شده و توسط لیزر فلز ضخامت ۲ میلیمتر برش خورده و توسط خم های پیشرفته خم کاری شده طول این شاسی در آخر طول اصلی دستگاه شما میشود که از ۳ تا ۴ متر متغیر بوده. وزن فقط شاسی ها در حدود ۵۰ کیلوگرم به صورت خام و بعد از جفت سازی و نرده کشی  و زدن پایه ها که کاملا ورق خم کاری شده است تا ۱۰۰ کیلوگرم به صورت تخمینی میشود. این بخش کاملا کشیده شده و محکم کاری میشود زیرا وزنی معادل ۳۰۰ کیلوگرم با احتصاب وزن خودش بر آن سوار میباشد.

کوره دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

طول کوره شیرینگ اتوماتیک نسبت به نیاز مشتری تخمین زده میشود که در حالت نرمال بین ۱۲۵ سانتیمترالی ۲ متر متغیر میباشد. تمامی سطح کوره از داخل توسط عایقی خاص به ضخامت ۵ میلیمتر پوشانده میشود. و سپس بر روی آن پشم سنگ ۶۰ میلیمتر دانسیته ۸۰ بر سطح کوره بسته میشود این دولایه مخصوص باعث میشود وقتی دمای داخلی کوره توسط اپراتور ۱۸۰ درجه تعریف میگردد در آنزمان دمای خارجی کوره تنها ۳۰ درجه میباشد(این یکی از صدها ویژگی ماشین آلات نیل زاگرس است) که در نهایت کم شدن مصرف برق یا گاز میشود که در عام به معنی پرت انرژی معروف ست.

الکتروموتورهای شیرینگ پک اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک دارای ۲ الکتروموتور قدرتمند میباشد. که یکی برای سیرکولیشن داخل کوره و دیگری برای چرخش نوار نقاله کوره استفاده میگرددکه دارای گیربکس تیپ ۶۳ و کنترل سرعت اینورتر هوشمنداست. اینورتر چیست و چرا استفاده میگردد: برای رسیدن به پاسخ این سئوال باید بگویم دلایل استفاده از این قطعه بسیار گرانقیمت پیچیده و زیاد میباشد که برای کشف آن بهتر است به سایت نیل زاگرس البرز سری بزنید.

قطعات برق و تابلو برق شیرینگ اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک نیل زاگرس البرز در دوسطح اتوماتیک و تمام اتوماتیک تولید میشود. که در مودل اتوماتیک تابلوبرق نیمه آنالوگ(نه تمام آنالوگ) ودر سطح تمام اتوماتیک از پی ال سی و تاچ اسکرین شرکت دلتا استفاده میشود. قطعات همگی برندهای معتبر و روز دنیا و از نمایندگی های اصلی آن تهیه میشودودارای هلوگرام اصالت کالا میباشند. اینورتر تابلوبرق از برند تکو میباشد. و حتی تابلو برق و رنگ آن مختص به نیل زاگرس البرز طراحی شده ودر هیچ شرکتی یا سازنده ای تا به حال دیده نشده است. تمام قطعات دارای ضمانت تعویض است که این به معنی پشتیبانی واقعی ما از خریداران محترم میباشد. توجه داشته باشید حتی در مدل گاز سوز نیل زاگرس البرز کنترل دما کاملا به صورت اتوماتیک بوده که در ایران تنها چند شرکت توان و دانش فنی این مورد را دارند.

آشنایی با شیرینگ پک اتوماتیک نیل زاگرس البرز

جک های پنوماتیک شیرینگ اتوماتیک

دستگاه شیرینگ اتوماتیک ۶ جک پنوماتیک دارد. که عملیات خوراک دهی محصول و شیرینگ کشی و قفل محصول را انجام میدهد. در حال حاضر بهترین برند در صنایع پنوماتیک ایرتک است. که جدیدا موارد فیک و جعلی آن بسیار زیاد شده اما نیل زاگرس البرز از آنجا که از نمایندگی اصلی ایرتک تهیه این گونه جک ها و ادوات و شیرهای مربوط به انرا انجام میدهد جای نگرانی نیست و تمام آنها دارای هلوگرام اصالت میباشند.

کاموایر های شیرینگ تونلی اتوماتیک

همانطور که در بخش قطعات برق گفته شد. شیرینگ اتومات در دو سطح اتوماتیک و تمام اتوماتیک میباشد. در سطح اتوماتیک دارای یک کاموایر جنس گالوانیزه مفتول ۲ میلیمتر با چشمه بسیار کوچک که بالاترین استحکام در برابر کشش را دارد و از بازی کردن آن جلوگیری میکند. در سطح تمام اتوماتیک یک نوار کاموایر دیگر نیز در وردی دستگاه است که جنسش پی وی سی میباشد.

غلطک های شیرینگ تونلی اتوماتیک

غلطک ها کاملا استاندارد وبه غطر ۱۰۰ میلیمتر با ضخامت گوشت ۵ الی ۶ در بعضی مواقع ۱۰ میلیمتر میباشد که هرگزتاب برندارند و نشکنند.

در انتها با یاد آوری یک ضرب المثل این مقاله را به اتمام میرسانیم

قیمت دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

در بازار ایران انواع قیمت موجود میباشد که بسته به نوع کیفیت آنها میباشد. در سطح قیمت دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک از ۷۰ میلیون تومان شروع شده تا سطح تمام اتوماتیک که در قیمت ۱۱۰ میلیون تومان است موجود میباشد.

تماس با نیل زاگرس البرز

برای اطلاعات از کیفیت و قیمت انواع دستگاه شیرینگ تونلی از سایت نیل زاگرس البرز بازدید کنید

https://nilzagrosalborz.com

 آماده پاسخ گویی به سئوالات شما حتی ایام تعطیل۰۹۱۲۸۸۶۵۵۹۳ صفایی

آشنایی با شیرینگ پک اتوماتیک نیل زاگرس البرز

۲۱۲۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1520968