پراید سوار شدن و مردم را زیر خط فقر بردن هنر نیست /رئیس جمهور می‌تواند بهترین ماشین را سوار شود

مهر نوشت: همتی گفت: بعضی‌ها فکر می‌کنند ساده‌زیستی یعنی اینکه یک ماشین از پایین‌ترین ماشین‌های کشور را سوار شوند اما تصمیماتی بگیرند که کل کشور را نابود کند.

عبدالناصر همتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در حاشیه ضبط برنامه تلویزیونی گفت: روحیه رئیس‌جمهور باید ساده زیستی باشد و نباید اشرافی باشد. مهم این است وقتی رئیس‌جمهور شد، تمام فکر و ذهنش این باشد که به زندگی مردم برسد، نه به زندگی اشرافی‌گری خود و خانواده‌اش!

وی گفت: اگر این را بپذیریم، مهم‌ترین ویژگی رئیس جمهور خواهد بود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: بعضی‌ها فکر می‌کنند ساده‌زیستی یعنی اینکه یک ماشین از پایین‌ترین ماشین‌های کشور را سوار شوند اما تصمیماتی بگیرند که کل کشور را نابود کند.

همتی ادامه داد: رئیس جمهور می‌تواند بهترین ماشین را سوار شود زیرا اعتبار کشور است، اما برای مردم هم باید کار بکند. اینکه ما سوار پراید شویم اما کشور را به جایی برسانیم که بخشی از جمعیت محروم زیر خط فقر بروند، این هنر نیست. من می‌گویم یک نفر ماشین خوب سوار شود اما باعث بشود که ۸۰ میلیون نفر نیز ماشین خوب سوار شوند و یا اصلاً ماشین داشته باشند، زندگی داشته باشند.

وی گفت: صدا و سیما تا الان خوب کار کرده است و من از زحمات مجموعه صدا و سیما در بخش‌های مختلف از جمله رادیو و تلویزیون تشکر می‌کنم. فکر می‌کنم با شفاف‌سازی و آوردن مردم عزیز، مخصوصاً آن بخشی که الان خاموش هستند و آنها می‌گویند بخش خاکستری، حماسه‌ای دیگر رقم خواهد خورد.

27215

کد خبر 1521371

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =