جلسه هماهنگی پنجمین دوره افتتاح پروژه‌های منطقه آزاد قشم توسط رئیس جمهوری

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیران عامل سایر مناطق آزاد کشور، جلسه هماهنگی پنجمین دوره افتتاحات مناطق آزاد کشور که توسط رئیس جمهور افتتاح می شود؛ به صورت ویدیو کنفرانسی برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، در این جلسه که غیر از علی درویش پور  جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم نیز حضور داشتند، آخرین وضعیت پروژه های قابل افتتاح و همچنین پروژه های جدید آماده کلنگ زنی در پنجمین رویداد افتتاح های ریاست جمهوری در مناطق آزاد قشم مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این جلسه با تاکید بر ضرورت پایش مستمر وضعیت آمادگی پروژه های مختلف جهت حضور در دور پنجم افتتاح های ریاست جمهوری، اظهار کرد: تامین زیرساخت ها و حل مشکلات مرتبط با پروژه‌های اقتصادی، عمرانی، گردشگری و... جهت آماده سازی و افتتاح آنها توسط ریاست جمهوری باید با سرعت و جدیت دنبال شود.
براساس این گزارش در این جلسه که با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی کشور برگزار شد، روسای مناطق آزاد کشور گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های قابل افتتاح و آماده کلنگ زنی مناطق را ارائه کردند.
گفتنی است، منطقه آزاد قشم پیش از این در چهار مرحله از افتتاح های ریاست دولت تدبیر و امید با ۶۳ پروژه به اعتباری بالغ بر ۶۴ هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال و سرمایه گذاری ارزی ۲۸۱ میلیون دلار و ۲۶۰ میلیون یورو در دو بخش دولتی و خصوصی حضور داشته است.

46

کد خبر 1521588

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =