عابدزاده: همدل و آماده‌ایم تا بحرین را شکست دهیم

امیر عابدزاده دروازه بان تیم ملی فوتبال با امیدواری برد بحرین،در بازی فردا امیدوار است تیم برای صعود قدم های محکمی بردارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین :دروازه‌بان تیم ملی ایران با بیان اینکه در حال حاضر پیروزی از هر چیزی مهم‌تر است، گفت:« تیم‌ملی ایران می‌توانست به هنگ کنگ گل‌های بیشتری بزند اما مهم کسب پیروزی و برداشتن قدم‌های لازم برای صعود است. »امیر عابدزاده، دروازه‌بان ایرانی ماریتیمو پرتغال بعد از تمرین صبحگاهی تیم ملی در منامه گفت:« تمرین امروز عالی و خوب بود. هوا کمی گرم بود اما باید عادت کنیم و برای بازی‌های بعد آماده شویم. اگر چه هوا گرم بود اما زمان خوبی برای ریکاوری داریم.»

او درباره وضعیت خودش در اردوی تیم ملی در آستانه بازی با بحرین گفت: «خدا را شکر وضعیتم خوب است. همه همدل هستیم و ان‌شاءالله بتوانیم بحرین را ببریم.»دروازه‌بان تیم‌ملی درباره شکست دادن هنگ‌کنگ گفت: «خدا را شکر به پیروزی رسیدیم. می‌توانستیم به هنگ‌کنگ گل‌های بیشتری بزنیم اما حریف از ابتدای بازی با شش مدافع بازی می‌کرد و فضاهای گلزنی را بسته بود. فعلا مهم این است که به پیروزی برسیم و قدم‌های لازم را برای صعود به دور بعد برداریم.»

۲۵۱۲۵۶

کد خبر 1522022

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =