توزیع ۲۰۰ هزار تن انواع برنج وارداتی و شکر

مدیر کل توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: در راستای اجرای مصوبه کارگروه تنظیم بازار و به منظور حفظ آرامش بازار کالاهای اساسی از ابتدای خرداد ماه سال جاری توزیع مقدار ۱۰۰ هزار تن برنج وارداتی و ۱۰۰ هزار تن شکر در کشور آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و از شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ حجت براتعلی با بیان این که ۲۴۰ هزار تن کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان توزیع شده است، اظهار کرد: تاکنون وقفه‌ای در تامین کالاهای مورد نیاز مردم صورت نگرفته و ازابتدای خردادماه نیز توزیع ۲۰۰ هزار تن برنج وارداتی و شکر در کشور  آغاز شده است.

وی اظهار کرد: توزیع ۱۰۰ هزار تن انواع برنج وارداتی که توسط   شرکت بازرگانی دولتی ایران تامین و در اختیار سازمان های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور قرار گرفت از طریق شبکه های منتخب از جمله فروشگاه‌های زنجیره‌ای تعاونی مصرف شهری، روستایی و عشایری، اصناف منتخب و مراکز مستقیم عرضه کالا عملیاتی شده است.

توریع ۲۰۰ هزار تن انواع برنج وارداتی و شکر

براتعلی درادامه افزود:  همچنین توزیع  ۱۰۰ هزار تن شکر  که برای مصارف خانوار و صنف، صنعت در دستور کار شرکت بازرگانی دولتی ایران قرار گرفته بود در حال انجام است.

وی مقدار توزیع شکر برای مصارف خانوار و صنف و صنعت را به ترتیب ۳۰ هزار تن برای مصارف خانوار و ۷۰ هزار تن برای مصارف صنف و صنعت اعلام کرد.

مدیر کل توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران  تاکید کرد: هچگونه محدودیتی برای افزایش تخصیص این دو کالا در استان‌ها وجود ندارد و در صورت لزوم و تا رفع نیاز کامل هر استان تامین و توزیع  این کالاها ادامه دارد.

۲۲۳۲۲۵

کد خبر 1522178

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =