باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام گفت: با همکاری کمیته امداد، ٢٢ هزار و ۶٠٠ نفر از ایتام محروم شناسایی شدند و به طور ماهانه مورد حمایت مالی قرار می‌گیرند.

سعید سلیمانی مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام اظهار کرد: در طرح پیشرفت محله‌ شهید هرندی ضمن بازسازی و تعمیر ١۴ مسجد در این محله و استقرار گروه‌های فرهنگی و روحانی جهادی و انقلابی، برنامه‌های اجتماعی، فرهنگی، عمرانی، اشتغالزایی و درمانی گوناگونی اجرا شده و مورد حمایت قرار گرفته‌اند.

او با بیان اینکه بنیاد احسان در محله هرندی ٢ درمانگاه مجهز را احداث و راه‌اندازی کرده است، گفت: همچنین ساختمان‌هایی به منظور تجمیع گروه‌های مردمی و جهادی در این منطقه تجهیز شده‌اند.

سلیمانی افزود: ٢٠٠ خانه در این محله برای محرومان ساخته شده و همچنین مرمت و تعمیر خانه‌های این قشر از جامعه نیز انجام شده است.

مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام ادامه داد: روزانه ۴٠ تست رایگان کرونا در این محله انجام می‌شود.

او درباره ساخت مسکن محرومان در سراسر کشور گفت: در سال ٩٩، با حمایت گروه‌های جهادی ١٠٠ باب منزل مسکونی برای ایتام محروم و نیازمند در مناطق روستایی ساخته شده است.

سلیمانی گفت: بیش از هزار و ۵٠٠ خانه محرومان در سراسر کشور طی دو سال گذشته با همکاری گروه‌های جهادی تعمیر و مرمت شده اند.

مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام افزود: با همکاری کمیته امداد، ٢٢ هزار و ۶٠٠ نفر از ایتام محروم شناسایی شدند که به طور ماهانه مورد حمایت مالی قرار می‌گیرند.

او با بیان اینکه به منظور ارائه‌ خدمات مراقبتی به سالمندان، معلولان و افراد کم توان، از مراکز خدماتی با اعتباری بالغ بر ١٨ میلیارد ریال حمایت شده است، تصریح کرد: با همکاری سازمان بهزیستی بیش از هزار و ٢٠٠ ویلچر برای معلولان مناطق محروم تامین شده است.

مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام گفت: در سال ٩٩، بیش از هزار بیمار سرطانی و صعب العلاج با اعتباری بالغ بر ١۵ میلیارد ریال تحت پوشش درمانی قرار گرفتند.

او بیان کرد: از سال ٩١ تاکنون بیش از ۵٠ هزار بیمار سرطانی، مزمن و خاص مورد حمایت قرار گرفته‌اند.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1522567

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =