انتقاد علیرضا معزی از مناظره های انتخاباتی /دولت روحانی نه در عذرخواهی و نه در پاسخگویی لکنت ندارد /پرسش‌ها، عامدانه واقعیت‌ را سانسور می‌کنند

معاون اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر رییس جمهور نوشت:رسانه ملی باید فرصتی متناسب برای راستی آزمایی اتهامات علیه دولت در نظر بگیرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر ریاست جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر  با هشتگ مناظره، روحانی، افکار عمومی نوشت:  

۱.وقتی در مهم‌ترین رویداد تلویزیونی، پرسش‌ها عامدانه واقعیت‌ را سانسور می‌کنند و کاندیداهای مخالف هم با خونسردی از تحریم و کرونا می‌گذرند و به اتهامات علیه دولت می‌پردازند؛ دولت حق خود می‌داند که در زمان پرمخاطب متناسب با مناظره، اتهامات را پاسخ دهد و شهروندان راستی‌آزمایی کنند.

۲. دولت روحانی نه در پاسخگویی و نه در عذرخواهی لکنت نداشته، نشست‌های خبری و دیدارهای رسانه‌ای رئیس‌جمهور همواره برقرار بوده و کرونا هم نتوانسته تعطیلشان کند. سخنگو، وزرا و حتی وزارتخانه‌های خارجه و بهداشت نیز در ابَربحران‌های  تحریم و کرونا همواره در دسترس افکار_عمومی بوده‌اند.

۳. اهمیت نشست‌های خبری رئیس‌جمهور آنجا برجسته‌تر می‌شود که به یاد بیاوریم در تمام این سال‌ها دیگر رؤسای قوا چند بار خود را در برابر رسانه‌ها آزموده‌اند.

2727

کد خبر 1522575

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =