راه اندازی سامانه‌ای«رهیاب  بر بازار تولید و عرضه چهارمحال و بختیاری

سامانه‌ای«رهیاب »به منظورنظارت بر بازار تولید و عرضه سامانه‌ای " رهیاب " به منظورنظارت بر بازار تولید و عرضه در چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی می شود.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال : رییس سازمان صمت استان هم گفت:در حالی که باید روزانه ۸۰ تن مرغ در استان کشتار و عرضه شود، اما در اردیبهشت به طور متوسط روزانه ۵۳ تن و در خرداد روزانه ۵۴ تن کشتار شده است که همین موضوع شکافی بین عرضه و تقاضا ایجاد کرده است.
سجاد رستمی با بیان اینکه عرضه مرغ در استان با نظارت شدید همراه است، خروج مرغ از استان را تکذیب کرد و افزود: با توجه به پلمپ خودروهای توزیع مرغ از کشتارگاه تا سطح خرده فروشی و با توجه به تشکیل صف خرید قبل از بازگشایی خودروها و با توجه به نظارت مستقیم مردم بر روند توزیع، خروج مرغ در مرحله توزیع امکان پذیر نیست.
سجاد رستمی افزود: در همین راستا سامانه‌ای " رهیاب " به منظورنظارت بر بازار تولید و عرضه گوشت مرغ در استان راه اندازی می شود.
وی تصریح کرد:بر اساس این سامانه روند تولید گوشت مرغ از مرغداری تا فروشگاه به طور دقیق مشخص است و بر اساس این سامانه عرضه مرغ به متقاضان تنها با ارائه کارت ملی امکانپذیر است.

۴۶

کد خبر 1522710

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =