نیروی دریایی سپاه: همه تحرکات دشمن را رصد می‌کنند

ایلنا نوشت: فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: رزمندگان دریادل نیروی دریایی سپاه آمادگی کامل برای حفظ و صیانت از منافع نظام اسلامی در خلیج فارس و دریاهای دور دست را دارند.

دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه به همراه با جمعی از فرماندهان و معاونان این نیرو از جزایر تنب بزرگ و بوموسی در خلیج‌فارس، بازدید و ضمن بررسی آخرین وضعیت آمادگی‌های رزمی رزمندگان مستقر در این جزایر و گفتگوی میدانی با آنان، بر حفظ آمادگی‌ها، افزایش توان رزم، هوشیاری و اشراف هوشمند اطلاعاتی بر حوزه جغرافیایی و محیط پیرامونی منطقه مأموریتی تأکید کرد.

سردار تنگسیری در این بازدید از بخش‌های عملیاتی شناوری، تفنگداری، جنگال، فاوا، مهندسی، مرکز فرماندهی و کنترل و سایر بخش‌های مربوطه در جزایر، بازدید میدانی به عمل آورد و پس از بررسی آخرین وضعیت آمادگی‌ها و توان رزم، جدیدترین تاکتیک‌های موثر عملیاتی را ابلاغ کرد.

وی هدف از بازدیدهای عملیاتی مستمر را تقویت روحیه معنوی و جهادی رزمندگان و اطمینان بخشی کامل از وضعیت مطلوب آمادگی‌ها و ارتقای توان رزم بیان کرد.

دریادار تنگسیری در این بازدید همگان را به انجام صحیح تکلیف مقدس جهاد فی سبیل الله سفارش کرد وبه رزمندگان نیروی دریایی سپاه متذکر شد: ما باید شاکر خداوند سبحان باشیم در عصری به سر می‌بریم که از نعمت عظمای ولایت بهرمند هستیم و امروز زیر علم و پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری نائب امام زمان (عج)، حضرت امام خامنه‌ای (حفظه الله) در کسوت پاسداری از مرزهای آبی این جمهوری اسلامی که بقول سردار دل‌ها حاج قاسم عزیز، حرم الهی است، داریم دفاع می‌کنیم، پس باید با نیت خالصانه و مجاهدانه همانند شهدای والامقام در این جهت جهاد و تلاش کنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه تاکید کرد: رزمندگان دریادل نیروی دریایی سپاه هوشیارانه همه تحرکات دشمن را رصد می‌کنند و آمادگی کامل برای حفظ و صیانت ازمنافع نظام اسلامی در خلیج فارس و دریاهای دور دست را دارند.

27217

کد خبر 1522897

برچسب‌ها