درهای پارک ایران کوچک به روی گردشگران باز است

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: پارک ۱۰ هکتاری شهید ایرانی در حصارک و پارک بین فازی مهرشهر در نیمه اول تیرماه افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «پیمان بضاعتی پور» با اشاره به اینکه درهای پارک ایران کوچک به روی بازدیدکنندگان باز است، اظهار کرد: امکان بازدید عمومی از این مجموعه برای همه علاقه‌مندان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ایجاد شده است.

وی ادامه داد: بازدید از این پارک تا پایان خرداد ماه رایگان است ولی از ابتدای تیرماه، از گردشگران مبلغی به عنوان ورودی گرفته می‌شود.

وی با بیان اینکه اوایل ماه آینده نیز دو پارک دیگر به بهره‌برداری می رسد، توضیح داد: پارک ۱۰ هکتاری شهید ایرانی در حصارک و پارک بین فازی مهر شهر در نیمه اول تیرماه افتتاح می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: علاوه بر این، سومین تصفیه‌خانه محلی کرج هم با هدف تامین آب خام پایدار فضای سبز، حذف آب شرب و برداشت از سفره‌های زیرزمینی در تیرماه به بهره‌برداری می رسد.

وی اضافه کرد: تصفیه‌خانه محله دولت آباد سومین تصفیه خانه کرج است و پیش از این دو تصفیه‌خانه نیز در منطقه مهرویلا و حصارک به بهره‌برداری رسیده است.

شهردار کرج اضافه کرد: عملیات احداث این تصفیه‌خانه با ظرفیت ۱۰۰۰ متر مکعب در محله دولت‌آباد کرج رو به پایان است.

48

کد خبر 1522906

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =