۰ نفر
۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۷
پای یک پرسپولیسی به پرونده فولاد باز شد

تیم فولاد خوزستان هنوز از محرومیت دو پنجره نقل و انتقالات بابد پرونده محمد بلبلی را رد نکرده، پرونده سروش رفیعی هم اضافه شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه فولاد خوزستان که اخیراً با پرونده‌های سنگین بازیکنان برزیلی، ژاپنی و البته محمد بلبلی روبه‌رو بوده است، با یک پرونده دیگر نیز که مربوط به شکایت سروش رفیعی است،‌ مواجه شده است.

سروش رفیعی برای انتقال یک نیم فصل قرضی به فولاد قراردادی دلاری‌ با مدیران پیشین این باشگاه امضا کرده است. او که تنها در چند بازی انگشت شمار برای فولاد به میدان رفت، بعد از اختلاف با مدیران وقت باشگاه اردوی این تیم را ترک کرد و به پرسپولیس پیوست. این درحالی است که شکایت این بازیکن برای دریافت معوقات قرارداد و البته خسارت و غرامت از باشگاه فولاد در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال باز شده بود و به تازگی حکم این پروند صادر شده است. طبق رای کمیته تعیین وضعیت با دفاع باشگاه فولاد، شکایت مبنی بر خسارت و غرامت رفیعی رد شده است.

به این ترتیب از شکایت ۳۰۰ هزار دلاری این بازیکن، باشگاه فولاد خوزستان به پرداخت تنها ۷۵ هزار دلار محکوم شده است. به این ترتیب باشگاه فولاد خوزستان موفق شده با رای صادره از سوی کمیته تعیین وضعیت ۲۲۵هزار دلار (حدود ۵ میلیارد تومان) از اصل شکایت این بازیکن را کاهش بدهد. این درحالی است که اگر طبق اصل مبلغ شکایت رفیعی توسط کمیته تعیین وضعیت رای صادر می‌شد، باشگاه فولاد در کنار مشکلاتش با یک بحران جدی روبه‌رو می‌شد. سعید آذری در دوره مدیریتش در باشگاه فولاد خوزستان با پرونده‌های زیاد داخلی و خارجی که مربوط به دوره‌های قبلی است دست و پنجه نرم می‌کند و درحالی که پنجره نقل و انتقالاتی این تیم به دلیل پرونده محمد بلبلی هنوز بسته است، محکومیت جدیدی برای نماینده اهواز از راه رسیده است تا سعید آذری و مدیران این مجموعه گرفتار دردسر جدیدی از میراث گذشته شوند.

256 251

کد خبر 1523357

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =