واکسیناسیون در استان البرز در حال انجام است

«ناصر مقدم» در سی و نهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان که به ریاست «نورمحمد فردی» معاون سیاسی و امنیتی استانداری برگزار شد، گفت: واکسیناسیون شهروندان در البرز طبق جدول زمان‌بندی برای گروه‌های هدف در حال انجام است.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ مسئول کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی استان البرز در حاشیه این جلسه گفت: در این نشست ضمن بررسی موضوعات مهم و مختلف استان وضعیت کرونایی البرز و روند واکسیناسیون گروه‌های هدف تحلیل شد.

وی با بیان اینکه واکسیناسیون در البرز تاکنون از وضعیت مطلوبی برخوردار بوده، گفت: واکسن کرونا به اکثر مشمولین سنین بالای ۷۰ سال تزریق شده و دوز دوم کسانی که مرحله اول تزریق را انجام داده‌اند نیز به ترتیب و با قوت تمام انجام می‌شود.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان البرز با اشاره به ضرورت استمرار و رعایت ملاحظات بهداشتی خاطر نشان کرد: جدول اولویت‌بندی تزریق واکسیناسیون کرونا بر اساس میزان خطرپذیری گروه‌های مختلف سنی و بیماران خاص، طراحی و تدوین شده که طبعاً موجب کاهش محسوس آمار مرگ و میر ناشی از کرونا خواهد شد.


وی تاکید کرد: حتی درصورت تزریق واکسن نیز رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی لازم و ضروری است چرا که در دوران شیوع این ویروس، افراد می‌توانند در عین مصونیت نسبی، ناقل ویروس به سایرین باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان به اقشار مختلف سنی و صنفی جامعه توصیه کرد نسبت به اجرای پروتکل‌های بهداشتی ارائه شده از سوی کارشناسان بهداشت و درمان، اهتمام جدی و مستمر داشته باشند.

46

کد خبر 1523612

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =