آقای رئیسی! مسئول حمله به سفارت عربستان را معرفی کن تا به تو رای بدهم /نظر کاربران خبرآنلاین درباره دوگانه همتی-رئیسی

خبرگزاری خبرآنلاین از کاربران محترم خود خواسته بود تا نظر خود درباره دوگانه رئیسی - همتی را مطرح کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سه شنبه هفته گذشته، دومین دور از مناظرات انتخاباتی برگزار شد. مناظره ای که اگرچه با نقدهای زیادی همراه بود اما در آن همتی و رئیسی در قالب دو قطب این انتخابات ظاهر شدند.

در همین راستا خبرگزاری خبرآنلاین با انتشار عکسی از این مناظره نظر کاربران خود درباره این عکس را پرسیده بود.

کشور به یک اقتصاددان نیاز دارد

برخی از کابران خبرآنلاین، عبدالناصر همتی را به دلیل اقتصاددان بود او گزینه مناسبی برای ریاست جمهوری دانستند. به طور مثال، علی نوشت:« یه تصویر کاملا متناقض که در آن یک انسان دانشمند رو در کنار یک انسانی نشون میده که بواسطه رابطه به همه چیز رسیده. حالا دیگه خودتون حدس بزنید!»

کاربری هم نوشت:« همتی با برنامه رییسی بی برنامه» مژه هم نوشت:« دکتر همتی تحصیلات دانشگاهی دارند و الان کشور به دلیل مشکلات اقتصادی بیشتر نیاز به ایشون دارد تا حجت الاسلام رئیسی ...»

اسماعیل هم در پاسخ به مژده نوشت:« حرف شما کاملا درست است امروز کشوربه یک اقتصاددان احتیاج دارد.» کاربری هم نوشت:« به حول قوه ی الهی، همتی پیروز است‌.»

بی طرف هم نوشت:« در مجموع آقای دکتر همتی را ترجیح می دهم.»

جواد نوشت:« به نظرم رئیسی حرفی برای گفتن نداشت. همتی حرف داشت اما مثل اینکه بهش گفته بودن نباید از یک سری خط ها نباید رد بشه و یا نحوه نطق کردن خوب تمرین نکرده بود.» محمدی برای خبرآنلاین نوشت:« اقای همتی ادم با سوادی است و اقتصاد رو خوب میفهمه. نباید فراموش کنیم این بحران های اقتصادی قسمتیش تحریم های آمریکاست و قسمتیش هم دست دولت سایه به رهبری اقای جلیلی است.» 

فردی نوشت:« همه به رئیسی رای میدهند من به همتی یک رای هم یک رای است.» کاربر دیگری هم نوشت:« سلام .آقای همتی مناسب هستن .رییسی البته آقای رئیسی مرد خوبی است ولی برا این پست خیر.»

انتخاب رئیسی تو آسمان ها بسته شده!

در این میان، برخی از کاربران خبرآنلاین، براین باور بودند که ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور سیزدهم خواهد بود. مثلا، ایراندوست نوشت:« در اینکه رییسی رای اوله شکی نیست، البته و صد البته فقط در اقلیتها و وقتی اکثریت مردم در انتخابات شرکت نکنند.»

مجتبی برزگر نوشت:« معلومه همتی رقیب رییسی نیس والسلام.» کاربری هم نوشت:« من که به کسی رای میدهم که ۶ کلاس سواد داشته باشد تا رییس جمهور شود، چون بهترین الگو برای جوانان خواهد که بیخود وقت خود را صرف درس خواندن نکنند.»

فردی هم نوشت:« دوگانه ایی وجود نداره رئیس جمهور بعدی باید پاکدست و صادق ومدیر با همت باشه که همه رو اقای رئیسی با عمل و کارنامه نشون دادن.»

کاظمی نوشت:«اگر اقای رییسی راجب اسید پاشی های اصفهان و حمله به سفارت عربستان توضیح بدن که کیا مسئول بودن من به ایشان رای میدم.» رحیم زاده نیز نوشت:« برای اداره‌ی امور همگانی باید کسانی را برگزید که راست‌گویی، عدالت و خویشتن‌داری صفات اصلی آن‌ها باشد و نیز حُسن‌نیت و تجربه.»

پویا نوشت:« انتخاب رئیسی تو آسمان ها بسته شده. لاریجانی رو بدون دلیل از انتخاب چرا کنار گذاشتند؟.» مرجان هم نوشت:« سلام قدرت الهی را در وجود سید عزیزمان نظاره گر هستم.»

۲۷۲۱۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1524216

برچسب‌ها