استاندار همدان: رعایت پروتکل های بهداشتی در ستاد های انتخاباتی الزامی است

استاندار همدان گفت: دستورالعمل‌های فعالیت ستادهای انتخاباتی در ایام کرونا دریافت و ابلاغ شده است و همه باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان ؛ سید سعید شاهرخی در جلسه ستاد استانی مدیریت کروناویروس در همدان با اعلام اینکه وضعیت سه شهرستان اسدآباد، فامنین و تویسرکان زرد و مابقی شهرستانهای استان نارنجی است، گفت: روند گسترش کرونا در استان همدان نزولی است اما همه باید مراقب باشیم.

وی رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای ستادهای انتخاباتی و حوزه‌های اخذ رأی را الزامی دانست و افزود: کرونا با همان شدت به صورت جهش‌یافته در جامعه وجود دارد بنابراین مردم همچنان باید پروتکل‌ها را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه هدف اصلی برگزاری انتخابات حداکثری با رعایت پروتکل های بهداشتی است و برای برگزاری انتخابات، استان همدان در آمادگی کامل قرار دارد، یادآور شد: تمهیدات لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تجهیز شعبه های اخذ رأی در جهت حفظ بهداشت شعبه ها و سلامت رأی‌دهندگان اندیشیده شده است.

استاندار همدان خاطرنشان کرد: شعب اخذ رأی در استان منطبق با شیوه نامه‌های تأیید شده ستاد ملی مدیریت کرونا، آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات پیشرو را دارند و مردم نیز در ایام انتخابات باید پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی را رعایت کنند و نگرانی در رابطه با نکات بهداشتی شعبه‌های اخذ رأی نداشته باشند.

کد خبر 1524458

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =