۰ نفر
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶
ارتش به کمک ستاد انتخابات آمد

مهر نوشت: فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه تمام توان بالگردی ارتش در اختیار ستاد برگزاری انتخابات کشور است، گفت: خلبانان و فرماندهان پایگاه‌ها در این زمینه توجیه شده‌اند.

امیر کیومرث حیدری روز شنبه در حاشیه نخستین همایش بنیاد اکرام و افتتاحیه بنیاد باران رحمت در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت انتخابات، گفت: در پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب نیروی زمینی با تمام قوا پای کار آمده است تا یک انتخابات پرشور داشته باشیم.

وی افزود: تاکید ما در یگان‌های نظامی بر مشارکت گسترده خانواده‌ها و همرزمان و تمام کسانی که در قلمرو نیروی زمینی و مسلح هستند بر مشارکت گسترده و انتخاب فرد اصلح است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه جهت این مهم باید تسهیلاتی فراهم کنیم، گفت: این تسهیلات در چند حوزه روی آن کار شده است و می‌توانم بگویم به یک نمره قابل قبولی رسیده است. یکی بحث سربازان است. حتماً باید شناسنامه همراه داشته باشند و کسانی که شناسنامه همراه ندارند به آنها فرصت داده شده که شناسنامه خود را بیاورند. برای مرزها هم پیش بینی لازم شده است.

امیر حیدری با بیان اینکه تمام توان بالگردی در اختیار ستاد برگزاری انتخابات قرار گرفته است که صندوق‌های رای را به روستاها و جاهایی که امکان تردد خودرو وجود ندارد ببرند، افزود: خلبانان و فرماندهان پایگاه‌ها در این زمینه توجیه شده‌اند.

ارتش به کمک ستاد انتخابات آمد

وی ادامه داد: در پادگان‌ها هم فرماندهان تسهیلاتی برای حضور گسترده همرزمان و سربازان و خانواده‌های آنها فراهم کنند که این تسهیلات و تمهیدات به وجود آمده است. پیشی بنده این است که مردم لبیک گوی ما به فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک قاطعی خواهند گفت به خصوص در نیروی زمینی تمام تسهیلات و تمهیدات برای یک حضور گسترده و پرشور فراهم شده است. 

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: برای جاهای که توان تحرک خودرویی لازم باشد، خودروهای نیروی زمینی در اختیار ستاد برگزاری انتخابات قرار خواهد گرفت چرا که پیش بینی لازم به وجود آمده است که با قدرت تحرک بالایی که داریم بتوانیم برای انتخابات پرشور کمک کنیم.  

امیر حیدری درباره امنیت مرزها به خصوص در روز رای‌گیری، گفت: نیروهای ارتش همواره در مرزها حضور دارند. امنیت یکی از وظایف و تکالیف نوشته شده و مورد تاکید است. 

وی تاکید کرد: امروز در مرزهای شرق، جنوب شرق، غرب، جنوب غرب کشور نیروی زمینی با تمام قدرت مشغول مراقبت از مرزها است که کشور مثل همیشه از یک امنیت پایدار و امنیتی که ملت با تکیه بر این امنیت کارشان را انجام دهند برخوردار است. 

فرمانده نیروی زمینی گفت: تضمین می‌کنیم که در مرزها هیچ رویدادی نخواهیم داشت که یک انتخابات پرشور و با حضور گستره مردم با انتخاب فرد اصلح داشته باشیم. 

27219

کد خبر 1524469

برچسب‌ها