نامزدهای شوراها با رعایت اخلاق اعتماد مردم را جلب کنند

استاندار قزوین گفت: نامزدهای شوراها با رعایت اخلاق، امانتداری، صدق در رفتار و گفتار و رقابت سالم به اعتماد مردم پاسخ داده و خدمتگزاری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور، استاندارقزوین در نشست هماهنگی  نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر قزوین که از سوی کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قزوین روز جمعه در سالن شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد؛ اظهار کرد: انتخابات فرصتی برای کسانی است که مورد اعتماد مردم قرار می گیرند تا خدمت رسانی را سرلوحه کار خود قرار دهند و این فرصت می تواند آخرت ما را تهدید یا آباد کند.

او افزود: به برکت جمهوری اسلامی باب خدمتی برای مدیران مهیا شده که یادگار امام راحل است تا مردم در تعیین سرنوشت کشور سهیم باشند و از رئیس جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خبرگان، شوراها و حتی رهبری با رای مردم تعیین می شوند.

استاندار قزوین یادآورشد: همه وظیفه داریم با عملکرد صالح، قدردان این فرصت و نعمت باشیم و از این دستاورد صیانت کنیم و به اعتماد مردم پاسخ دهیم.

او گفت: به عنوان خدمتگزاران منتخب مردم اگر عملکرد شما درست باشد تصویر خوبی به مردم داده شده و موجب اعتماد سازی می شوداما ‌متاسفانه گاهی دیده می شود بعد از فضای انتخابات ازعهد و پیمانی که با مردم بسته ایم عدول می کنیم که با این کار دنیا و آخرت خود را نابود کرده ایم.

استاندار بیان کرد: ۴سال فعالیت در شورا فرصتی است که اگر از حق الناس درست صیانت کردید خدا کمک ‌می کند و اگر خطا کردید به اعتماد مردم خسارت زده و خود را به سختی می اندازید زیرا دستگاههای نظارتی هم رصد می کنند و خطاها پنهان نمی ماند.

جمالی پور خطاب به نامزدها یادآورشد: امروز که در مقام نامزدی هستید با خود و خدای خود عهد کنید امانتدار باشید، اخلاق اسلامی را رعایت کنید و اخلاق را زیرپا نگذارید و در مسیر خدمت رسانی گام بردارید.

او بیان کرد: نگاه مردم به شما مثبت بوده وقتی نامزد و تایید شدید یک ارزش پیدا کردید و اگر عضو شورا شوید ارزش شما بیشتر شده و باید رفتار درستی از خود نشان دهید تا خدمت رسانی افزایش یابد زیرا آنچه جامعه را دچار آسیب می کند بد اخلاقی است و اگر در جامعه بد اخلاقی هنجار شود آن جامعه پایدار نمی ماند.

استاندار قزوین اظهار کرد: باید جامعه احساس کند فضای جدیدی در خدمت رسانی ایجاد شده و امروز امید مردم به شماست لذا از این فرصت بخوبی استفاده کنید.

او گفت: در گذشته اشتباهات زیادی داشتیم و رهبری و بزرگان را نگران کردیم اما امروز در فضایی که نظام برای شما مهیا کرده به خوبی استفاده کنید تا اخلاق جدیدی در حکمرانی محلی شکل بگیرد و نشاط و امید بیشتر شود و توصیه می کنیم برای رای گرفتن به هر وسیله ای متوسل نشوید رقیب خود را با بد اخلاقی از میدان به در نکنید.

استاندار قزوین تصریح کرد: رهبری فرمودند مشارکت و رای مردم پشتیبان نظام است و شما می توانید به افزایش مشارکت کمک کنید.

او گفت: مسئولیت ها و صندلی های شورا ثابت نیست لذا با مردم صادق باشید و به آنها دروغ نگویید تا اعتماد عمومی خدشه دار نشود.

جمالی پور با اشاره به بیانات رهبری در خصوص مبارزه با جنگ نرم دشمنان هم گفت: جنگ نرم که مقام‌ معظم رهبری آن را گوشزد کردند تا سرمایه انسانی ما توسط دشمن آسیب نبیند بسیار مهم است و باید مراقب باشیم خودمان در مسیر دشمن حرکت نکنیم.

او افزود: گاهی اوقات ما خودمان فرصت را برای دشمن فراهم می کنیم و چون از رئیس جمهور، استاندار، وزیر و یا نماینده خوشمان نمی آید با تخریب و تهمت آنها را زیر سوال می بریم و دشمن را شاد می کنیم.

استاندار قزوین گفت: جنگ نرم یعنی از بین بردن ارزشها و فرصتها و میدان دادن به دشمن و متاسفانه برخی با لباس دین و ارزشها در مسیر دشمن گام برمی دارند.

این مقام مسئول ضمن تشکر از هیئت های اجرای و نظارت اظهار امیدواری کرد با رعایت مفاد قانونی از سوی نامزدها و طرفداران آنها انتخاباتی پرشور در استان برگزار شود.

46

کد خبر 1524514

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =