پای بیرانوند و سعید معروف به مناظره کاندیداها باز شد/اگر یک جو غیرت بود دختر جوان ما بی جهیزیه نمی ماند

 قاضی زاده هاشمی گفت: دولت سلام با غیرتش برای مردم ثبات و آرامش می آورد. غیرت همان است که وقتی پیکرش که مظهر غیرت است به کشور برگشت همه ایران نه، همه جهان برای او ایستاد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امیرحسین قاضی زاده هاشمی در بخش جمع بندی مناظره سوم با بیان اینکه سفره انقلاب باید تکانده شود، گفت:

باید تبعیض نباشد و فقیر و غنی نباشد. دولت سلام، دولت جوانان گام دومی در مقابل آنانی که آرامش جامعه را به گروگان گرفتند خواهد ایستاد. اولین ویژگی جوان نترسیدن است. ما پرونده‌هایی که به دلیل حکمرانی بد و سیاست زدگی و انتخاب های غلط باز مانده اند را خواهیم بست.

 بزرگترین درد مردم این است که چرا در این کشور همه چیز باید در بند «پ» خلاصه شود؛ پول داشته باش، مدرسه خوب برو، رتبه خوب در کنکور داشته باش، سفر و تفریح برو، خانه و ماشین خوب داشته باش و سربازی نرو. پارتی داشته باش، وام میلیاردی بگیرد، مفسد اقتصادی هم که باشی از تو حمایت می‌کنند، استخدام شو و مشکل اداری نداشته باشد.

دولت سلام، دولت جوانان می آید تا بند «غ» یعنی غیرت را جایگزین کند. اگر یک جو غیرت بود دختر جوان ما بی جهیزیه نمی ماند. از هنرمند فقط برای سیاست استفاده نمی شد. ورزشکار ما دستفروش نمی شد. در بورس جیب مردم زده نمی شد و اگر فرزند مسئولی در خارج از کشور بود خودش از مسئولیت کناره گیری می کرد. غیرت یعنی همه مردم ایران باید سر سفره انقلاب بنشینند.

 دولت سلام با غیرتش برای مردم ثبات و آرامش می آورد. غیرت همان است که وقتی پیکرش که مظهر غیرت است به کشور برگشت همه ایران نه، همه جهان برای او ایستاد. غیرت یعنی جوان دستفروشی که دروازه بان جهانی می شود و جوان ترکی که در بازی والیبال غیر ممکن را ممکن کرد. جوان گام دومی با غیرت محال ها را امکانپذیر می کند.

مردم اگر یک جو غیرت ببینند مانند حاج قاسم پاسدار و دوستدار خواهند بود. اگر مردم دلگیرند چون در مسئولین غیرت و دلسوزی ندیده اند. دولت سلام، دولت جوانان و زنانی است که با غیرت شان غیر قابل تصورها را قابل تصور می‌کنند. مردم ایران فرزندان شما آمده اند تا ایران را آباد کنند به آنها اعتماد کنید.

27215

کد خبر 1524648

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =