گفت‌وگو با آدم‌های معمولی که می‌خواهند رئیس‌جمهور شوند

«انتخاب هات» با اجرای حسین کلهر به گفت‌وگوی جدی با چهره‌های غیرسیاسی می‌پردازد که همواره ثبت‌نامشان برای شرکت در انتخابات به شوخی گرفته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنامه تلویزیونی «انتخاب هات» با تهیه کنندگی علی چاوشی، درباره افراد غیر سیاسی است که در دوره نام نویسی انتخابات به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری نام نویسی می‌کنند.

 علی چاوشی تهیه کننده «انتخاب هات» شبکه سپهر درباره این برنامه جدید گفت: «این برنامه یک طنز سیاسی انتخاباتی است و در خلال فضای طنز، حرف‌های جدی‌مان را هم خواهیم زد. در هر قسمت از برنامه با یکی از افرادی که فکر می‌کنند می‌توانند مملکت را در قامت ریاست جمهور اداره کنند، مصاحبه می‌کنیم. همان‌هایی که همواره حضورشان در انتخابات، صرفا در حد حواشی مرحله ثبت نام باقی می‌ماند و دیگر خبری از آنها نمی‌شود.»

او ادامه داد: «حسین کلهر مجری «انتخاب‌هات» با این افراد به شکل جدی گفتگو می‌کند تا دریابیم آنها با چه ایده‌ای تصمیم گرفته‌اند در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کنند و فکر می‌کنند می‌توانند رییس جمهور شوند!؟»

این تهیه کننده از اجرای استندآپ کمدین‌های تلویزیون در آیتم‌های برنامه خبر داد و گفت: «آیت بی غم و ساناز کرامت که در «خندوانه» شاهد استندآپ کمدی‌های آن‌ها بودیم و همچنین سجاد اسماعیلی که در «عصر جدید» اجرا داشت، در این برنامه اجرا خواهند کرد.»

به گفته چاوشی هر قسمت از «انتخاب هات» ۴۰ دقیقه است و قسمت اول آن شب گذشته ساعت ۲۲ در گفتگو با نوید اهوازی فلافل فروش اهوازی ثبت نام کرده در انتخابات از شبکه اینترنتی سپهر که البته در ستاپ باکس هم قابل دریافت است، پخش شده است.

از امروز یکشنبه ۲۳ خرداد پخش این برنامه ۹ قسمتی با طراحی و کارگردانی محمدحسین آشنا به صورت روزانه دو قسمت ادامه پیدا می‌کند.

۵۸۲۴۵

کد خبر 1524835

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =