۰ نفر
۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
«باشگاه زن‌ذلیلان» به پایان راه رسید

تصویربرداری تله‌فیلم «باشگاه زن ذلیلان» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد کریمی در میبد یزد به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد کریمی تهیه‌کننده فیلم «باشگاه زن ذلیلان» اظهار داشت: این تله‌فیلم ۲۶ اردیبهشت  در شهرستان میبد کلید خورد و پس از ۱۶ جلسه، تصویربرداری آن به پایان رسید.

وی با بیان اینکه این فیلم هم‌اکنون در مرحله تدوین قرار دارد، افزود: امیدواریم تا اواسط مردادماه «باشگاه زن‌ذلیلان» برای نمایش عمومی در یکی از شبکه‌های تلویزیونی حاضر شود.

کریمی ادامه داد: همچنین فیلم دیگری به نام «موی دماغ» در ژانر کمدی نیز در مرحله صدور پروانه ساخت قرار دارد که امیدواریم اواخر شهریورماه فیلمبرداری این فیلم کلید بخورد. لوکیشن «موی دماغ» در تهران خواهد بود.

تهیه‌کننده «پهلوان هرگز نمی‌میرد» در پایان پیرامون سایر فعالیت‌های فیلمسازی خود بیان داشت: طرح مجموعه‌ای ۱۳ قسمتی به نام «زورخونه‌چی» را به شبکه امید تحویل داده‌ام که امیدواریم هر چه سریع‌تر وارد فاز تولید شود.

در خلاصه داستان «باشگاه زن‌ذلیلان» آمده: علاء مدیری متشخص، موفق و قدرتمند در کار خویش است اما در مقابل همسر و خانواده خود کاملاً مظلوم است. وی با کمک دوستش با یک انجمن که کار آموزش چنین مردانی را برعهده دارند ،آشنا شده، وی در آنجا با دوستانی آشنا می‌شود که حوادث فیلم را رقم می زنند...

سعید کریمی ،جعفر دهقان، لیلا بوشهری، مهدیار آزادفر ،شهرزاد عبدالمجید ،جواد انصافی، فریبا ترکاشوند، حمید دبستانی، عباس نایی ،رضا شریف، حسین بهرامی، هستی افضلی، فرناز طباطبایی، یاشار یعقوبی ،محمد تاریوردی ، محمد مهدی قاسمیان ، مهدی صمیمی، سیدمهدی و سیدرضا حسینی، ماریا عابدی ،قاسم برخورداری و حمید کریمی بازیگرانی هستند که در این فیلم مقابل دوربین علیرضا عزت ور قرار گرفتند.

۵۸۵۸

کد خبر 1524855

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =