مالکان استخر در قزوین ۳۰۰میلیون تومان تسهیلات دریافت می‌کنند

جانشین ستاد کرونای استان قزوین گفت: صاحبان استخرهایی که به دلیل تعطیل شدن در ایام کرونا متضرر شده‌اند ۳۰۰میلیون تومان وام قرض‌الحسنه دریافت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ منوچهر حبیبی، جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین  در جلسه ستاد کرونای استان قزوین که در استانداری برگزار شد گفت: روند بستری ها و فوتی در استان قزوین نزولی شده و روبه کاهش است اما در روزهایی که تبلیغات انتخابات آغاز شده به مراقبت ویژه نیاز داریم تا دچار بحران کرونا نشویم.

او اضافه کرد: هفته آخر منتهی به ۲۸خرداد را در پیش داریم و اگر نکات بهداشتی را رعایت نکنیم مشکل ساز می شود.

حبیبی تصریح کرد: موارد پروتکل های بهداشتی تهیه و به ستادهای انتخاباتی ابلاغ شده و در راستای رفع دغدغه و نگرانی مردم در روز رای گیری تعداد ۱۱۸۷ناظر و مراقب بهداشتی در تمام شعب مستقر خواهند شد تا رای دهندگان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

جانشین ستاد کرونای استان قزوین یادآورشد: تمام امکانات و تجهیزات مرتبط با مدیریت کرونا از جمله ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی مهیا شده است تا مشکلی در روز انتخابات نداشته باشیم.

حبیبی گفت: برای جبران ضرر و زیان مشاغل مختلف بویژه صاحبان استخرها قرار شد مبلغ ۳۰۰میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه در اختیار مالکان استخرها قرار گیرد.

او بیان کرد: همچنین مقرر شد شرکت و دستگاههای خدماتی مرتبط با خدمات عمومی مانند برق و گاز از قطع خدمات به دلیل بدهی تا اطلاع ثانوی خودداری کنند.

حبیبی گفت: اماکن موقوفه  و مذهبی غیر دولتی هم مجازند اجاره خود را افزایش ندهند و مانند سال قبل محاسبه کنند و مجوزهای صادره برای همه فعالیت اصناف تا ۳۱خرداد امسال مهلت و اعتبار دارد.

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین اظهارکرد: اعتبار انتخابات اعضای هیئت مدیره اصناف و اتحادیه ها تا پایان شهریور ماه امسال تمدید شده و برگزاری انتخابات اتحادیه ها تا این زمان به تاخیر می افتد.

46

کد خبر 1524896

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =