برگزاری آزمون های استاندارد های مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری دومین آزمون جامع و سی و ‌چهارمین آزمون ادواری استاندارد های مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم علیرضا کمساری در تشریح نحوه برگزاری این آزمون ها گفت: این آزمون ها در بخش فرهنگ و هنر شاخه کاردانش برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به صورت عملی در ۲۳ و ۲۴ خرداد ماه جاری برگزار می شود.
وی افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی، آزمون تئوری این دوره های جامع و ادواری به صورت آنلاین و غیرحضوری از تاریخ ۵ لغایت ۱۷ تیرماه سالجاری از طریق سامانه آزمون هنر به آدرس https://azmoonehonar.ir برگزار می شود.
کمساری اضافه کرد: ثبت نام آزمون ادواری سی و چهارم از یکم اردیبهشت ماه لغایت ۱۶ خردادماه سالجاری از طریق سامانه آزمون هنر به آدرس https://azmoonehonar.ir امکان پذیر بود.
وی خاطرنشان کرد: آزمون جامع تیرماه سالجاری شامل کلیه فراگیران ورودی مهرماه ۱۳۹۹ است که  تا زمان برگزاری آزمون استانداردهای مهارتی خود را در مرکز مهارت آموزی به پایان رسانده باشند.
گفتنی است آزمون‌های مهارتی بخش فرهنگ و هنر شامل آزمون‌های تئوری و عملی است که به ‌صورت سراسری و هم ‌زمان به منظور فراگیری و ارتقا آموزش‌های مهارتی و هنری، همچنین ساماندهی و ایجاد بسترهای لازم برای جذب فارغ التحصیلان به بازار کار و اشتغال مولد در حوزه فرهنگ و هنر و پرورش روحیه کارآفرینی در فارغ التحصیلان آموزش‌های مهارتی به‌ صورت جامع و هماهنگ در سطح کشور برگزار می شود.

46

کد خبر 1524949

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =