وزیر اطلاعات احمدی نژاد می گوید در شورای نگهبان ایستادم تا آیت الله هاشمی ردصلاحیت شود /مصلحی می گوید فرض کنید هاشمی شهید شده است

سخنگوی حزب کارگزاران گفت: سال ۹۲ شناسنامه انقلاب را ردصلاحیت کردند اما ایشان ظرف ۱۰ روز بعد از ردصلاحیت تصمیم می گیرد صحنه را عوض کند تا آقای جلیلی رئیس جمهور نشود. همه حرف او را گوش کردند و صحنه عوض شد.

حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران در کلاب هاوس خبرگزاری خبرآنلاین درباره ضرورت قهر نکردن با صندوق رأی و مشی آیت الله هاشمی گفت: در عرصه سیاسی ایران، همیشه با کمبود سیاستمداران حرفه ای و ملی مواجه بوده ایم. بنده به اندازه انگشتان یک دست سیاستمداران حرفه ای و ملی بعد از انقلاب نمی شناسم. در دوران مشروطیت هم مرحوم مدرس حرفه ای بود. اوج خصلت آقای هاشمی در انتخابات سال ۹۲ ظاهر شد.

وی گفت:‌دیروز آقای مصلحی، وزیر اطلاعات احمدی نژاد اقرار کرده و گفته من رفتم در شورای نگهبان و ایستادم تا آقای هاشمی ردصلاحیت شود. ما از قبل این خبر را داشتیم. مصلحی وزیر اطلاعات احمدی نژاد در شورای نگهبان می گوید یا باید هاشمی را با ۳۰ میلیون رای تجربه کنید که هم رای دارد هم تجربه و هم جایگاه روحانیت و آنچه شما رشته اید را پنبه می کند یا باید منتظر مسایل و اعتراضاتی بالاتر از ۸۸ باشید یا او را ردصلاحیت کنید.

سخنگوی حزب کارگزاران گفت:‌به او گفتند چطور ایشان را ردصلاحیت کنیم؟ مصلحی می گوید این همه شخصیت شهید شدند. فرض کنید ایشان هم شهید شده است.  ببینید شناسنامه انقلاب را ردصلاحیت کردند. ایشان ظرف ۱۰ روز بعد از ردصلاحیت تصمیم می گیرد صحنه را عوض کند تا آقای جلیلی رئیس جمهور نشود. همه حرف او را گوش کردند و صحنه عوض شد.

وی گفت: به نظرم همه مان باید نگاه ملی به سیاست داشته باشیم. نباید سیاست تا زمانی خوب باشد که ما در آن باشیم و بعد همه چیز را تحریم کنیم. این حاکمیت احساس و اشتباه است.

منطقا رئیسی نیامده از تمام ظرفیت های کشور استفاده کند /نمی توانیم اکثریت را پای صندوق رأی بکشانیم

حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران در کلاب هاوس خبرگزاری خبرآنلاین در پاسخ به سوالی درباره چند صدایی در جریان اصلاحات گفت:

اصل را آقای نبوی بر این قرار داده است که یا با هم سکوت کنیم یا با هم از کسی حمایت کنیم. الان هم آنها منتظر نظرسنجی هستند. اکثر گروه های مخالف اصلاح طلب الان نظرشان دارد عوض می شود. ما داریم تلاش می کنیم ولی نمی توانیم بگوییم اکثریت مردم را می توانیم پای صندوق بکشیم.

از مرعشی سوال شد؛ «اگر دولت آقای رییسی تشکیل شد، قصد شما چیست؟ از روز اول روبروی او می ایستید؟ یا همکاری و همراهی دارید؟»

سخنگوی حزب کارگزاران گفت: منطقا آقای رئیسی نیامده از تمام ظرفیت های کشور استفاده کند. به نظر می رسد سوال شما الان قابل بحث نیست.

۲۷۲۷

کد خبر 1524991

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =