۰ نفر
۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۳
کاندیدایِ پنهان اصلاح‌طلبان رونمایی شد

مرعشی رسما از علت انتخاب همتی به عنوان کاندیدای پنهان اصلاح طلبان رونمایی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هنوز همه سرشان در حساب و کتاب و چرتکه انداختن‌ها برای کاندیداهای ریاست جمهوری بود که از اردوگاه چپ ندای «کاندیدای پنهان» بلند شد. ۱۰ اردیبهشت بود که حسین مرعشی برای اولین بار از کاندیدای پنهان سخن به میان آورد و گفت: «من هنوز از برخی از کاندیداهای پنهان نام نبرده‌ام. ما کسانی را داریم که ممکن است در دقیقه نود رونمایی کنیم.کاندیداهای پنهان سه خصوصیت دارند؛ یکی اینکه بتواند از فیلتر شورای نگهبان عبور کنند، دوم اینکه بتواند مردم را تحت تاثیر قرار دهند و به پای صندوق‌های رای بکشانند و سوم اینکه کشور را به شایستگی اداره کنند.»

مرعشی در پاسخ به برخی اصلاح طلبان که نسبت به کاندیداهای پنهان و دقیقه نودی واکنش منفی نشان دادند، تصریح کرد: ما هنوز کاندیدایی معرفی نکردیم که کسی بخواهد موافق و یا مخالف باشد. ما کاندیداهای خود را به جبهه اصلاحات معرفی می‌کنیم و اگر تائید شوند به عنوان نامزد نهایی ما در انتخابات معرفی می‌شوند و هر کسی که با کاندیداهای پنهان مخالف باشد ما برایش احترام قائل هستیم.

از آن تاریخ بیشتر از یک ماه می‌گذرد و امروز درحالی که تنها ۵ روز تا انتخابات فاصله مانده حسین مرعشی در کلاب هاوس خبرآنلاین اعلام می‌کند که عبدالناصر همتی همان کاندیدای پنهان جریان اصلاحات است که زمانی درباره آن صحبت‌ها و گمانه‌زنی‌های فراوان شده بود. 

۲۷۲۷

کد خبر 1525001

برچسب‌ها