خبری از رادو نیست؛یحیی چه تصمیمی می‌گیرد؟

دروازه‌بان دوم تیم پرسپولیس مدتی است که تهران را ترک کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ چندی پیش بود که رادووشویچ دروازه بان دوم تیم پرسپولیس به دلیل عدم دریافت مطالباتش تهران را ترک کرد و از آن زمان تاکنون در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا نکرده است. 

یکی از اختلافات رادوشویچ با باشگاه پرسپولیس ماجرای آپشن ۱۸ هزار دلاری است. یحیی گل محمدی حاضر نیست تا زمان بازگشت رادوشویچ این بند ۱۸ هزاردلاری رضایت سرمربی را امضاء کند و چنانچه گلر کروات به تهران بازنگردد به این پول نخواهد رسید. هرچند رادوشویچ به دلیل قرارداد محکمی که با باشگاه پرسپولیس بسته و قانون جدید فیفا قادر است همه پول سه سال باقی مانده از قراردادش را از این تیم بگیرد.

باشگاه پرسپولیس از طریق مدیربرنامه های این بازیکن پیگیر بازگشت رادو به تمرینات پرسپولیس است تا او در ۷ هفته پایانی قرمزها را همراهی کند. در صورت بازنگشتن این دروازه‌بان، یحیی مجبور خواهد بود از امیرمحمد یوسفی بیست‌ویک‌ساله به‌عنوان دروازه‌بان دوم استفاده کند.

باید دید درنهایت ماجرای مناقشه برانگیز پرسپولیس و این گلر جنجالی به کجا خواهد رسید و آیا یحیی گل محمدی مجبور خواهد بود برای هفته های حساس باقی مانده، روی گلر جوان خود برای جانشینی حامد لک حساب باز کند یا خیر.

254 251

کد خبر 1525007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =