حضور ۱۵ کشور در رقابت‌های جام جهانی اسکی چمن دیزین

مدیر داخلی مجموعه بین‌المللی پیست اسکی دیزین البرز با اشاره به برگزاری فینال رقابت‌های جام جهانی اسکی روی چمن به میزبانی این پیست در شهریورماه امسال گفت: ۱۵ کشور در این دوره از رقابت‌ها حضور می‌یابند.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «صادق کلهر» افزود: به همین منظور اردوهای آمادگی از یک ماه آینده در پیست بین‌المللی دیزین استان البرز آغاز می‌شود.

وی اضافه کرد: حدود ۴۵ ورزشکار خانم و آقا در رشته‌های سوپرلیگ، سرعت، مارپیچ بزرگ و مارپیچ کوچک در فینال رقابت های اسکی روی چمن دیزین  با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

کلهر اظهار کرد: ورزشکارانی از کشورهای ایران، اتریش، آلمان، چک، سوئیس، ایتالیا، فرانسه، اسلواکی، ترکیه، سوئد و ژاپن در این دوره از مسابقه ها با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آغاز  جشنواره لاله‌ها در پیست بین‌المللی دیزین و گفت: حدود ۱۲ میلیون گل از جمله بزرگترین گل کوهستان دنیا در این جشنواره که تا اواخر تابستان فعال است، در معرض دید عموم قرار داده شده است.

مدیر داخلی پیست بین‌المللی دیزین خاطر نشان کرد: جشنواره لاله‌ها هر روزه آماده بازدید علاقه‌مندان است.

کلهر با اشاره به اشتغالزایی جشنواره گل لاله‌ها در پیست بین‌المللی دیزین گفت: امسال با برگزاری این جشنواره شاهد اشتغالزایی ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم در پیست بوده‌ایم.

46

کد خبر 1525128

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =