تاکید معاون جوانان ورزش  لرستان بر افزایش سمن ها در استان لرستان

مجید زهر ای گفت: افزایش تعداد سازمان های مردم نهاد جوانان در استان باعث افزایش کلاس های آموزشی شده که بر حل آسیب های اجتماعی جوانان موثر است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان مجید زهره ای در  نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد حوزه ورزش وجوانان استان که در هتل جهانگردان خرم آباد برگزارشده بود با تاکید برهمدلی بین سمن ها ی حوزه جوانان استان ،اظهارکرد: آماده شنیدن مطالبات سمن ها هستیم.

او با بیان اینکه سمن ها در برگزاری کارگاه های آموزشی ازدواج از سرفصل های متنوع تری استفاده کنند،افزود: فعالیت سمن ها در بحث کارگاه های آموزشی قبل ، حین و بعد از ازدواج باید از سرفصل های متنوع تری استفاده کرده و جذابیت داشته باشند.

زهره ای با اشاره به بحث آسیب های اجتماعی در  استان ، تصریح کرد: استان جوانی مانند لرستان در حل مسائل اجتماعی نیازمند کلاس های آموزشی است که لازمه آن افزایش تعداد سمن ها است .

 معاون امور جوانان ورزش وجوانان لرستان با تاکید لزوم افزایش سمن ها در سطح استان ،خاطر نشان کرد:افزایش  تعداد سمن ها باعث افزایش تعداد کلاس های آموزشی موثر است که بر حل آسیب های اجتماعی تاثیرگذار است .

زهره ای با بیان اینکه مجوز فعالیت برخی از سمن ها به دلایلی مانند افزایش سن مسئولین ودبیران این سمن ها به اتمام رسیده که برروی تعداد سمن های استان تاثیرگذاراست ، گفت: در این زمینه مجوز سمن هایی را که تمام شده اند را جبران می کنیم ودر عین حال تعداد سمن ها را نیز افزایش می دهیم .

 او بیان کرد: خوشبختانه کیفیت کار سمن های جدید افزایش یافته و مسئولین و اعضای این سمن ها حرف برای گفتن دارند.

 زهره ای در ادامه به بحث خانه های جوان در استان اشاره کرد و گفت: در تلاش برای راه اندازی وبازگرداندن خانه های جوان در شهرستان ها هستیم .

معاون امور جوانان ورزش وجوانان لرستان با اشاره توانمند سازی سمن ها ، یادآورشد: سمن ها نقش موثری در مشارکت ها از جمله بحث انتخابات دارند واگر سمن ها بحث مشارکت خود را با محتوا پیش ببرند  بر روی حل مسائل اجتماعی نیز موثر خواهند بود.

کد خبر 1525183

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =