۱۳۰۰ تاکسی در اختیار ستاد انتخابات قرار می‌گیرد

رئیس سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: برای انتخابات پیش رو حدود ۱۳۰۰ تاکسی و ون در اختیار ستاد انتخابات قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «منوچهر خسروزاده» اظهار کرد: رانندگان تاکسی برای خدمات‌رسانی در ایام انتخابات روزی ۲۶۰ هزار تومان و رانندگان ون هم ۳۲۵ هزار تومان دریافت می‌کنند که تمهیدات لازم برای پرداخت به موقع این مبلغ اندیشیده شده است.

وی با اشاره به گلایه برخی از تاکسی‌داران از بلاتکلیفی وضعیت بیمه خود توضیح داد: بحث بیمه تاکسیدارانی که تا کنون تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار نگرفته‌اند موضوعی کشوری است و صرفا به تاکسیداران کرج محدود نیست.
او در ادامه گفت: سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج تنها می‌تواند با مکاتبه و پیگیری خواستار تسریع در تعیین تکلیف این وضعیت شود.

خسروزاده در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات بانکی به رانندگانی که تاکسی فرسوده پیکان دارند، توضیح داد: قرار شده مبلغ ۶۰ میلیون تومان در قالب تسهیلات بانکی در اختیار این عزیزان قرار بگیرد تا آنها با اضافه کردن آورده خود، نسبت به خرید خودروی جدید اقدام کنند.

بحث بیمه تاکسی‌دارانی که تا کنون تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار نگرفته‌اند موضوعی کشوری است و صرفا به تاکسی‌داران کرج محدود نیست.

46

کد خبر 1525233

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =