مجید انصاری: مصلحی کیست که انتخاب آیت الله هاشمی را مصلحت ندانست؟ /از چه می ترسید، مشروح این جلسه را از تلویزیون پخش کنید

جماران نوشت: مجید انصاری گفت: محتشمی پور هشت سال پیش در مورد نفوذ جریان حجتیه هشدار داده بود. امام هم به شورای نگهبان هشدار داده بودند که مبادا ببینید روزی انجمن حجتیه همه چیز را برده است. آقای محتشمی پور به نفوذ آن جریان به نام جریان انقلابی در مراکز حساس هشدار داده بود.

گزیده سخنان مجید انصاری در مراسم شب هفتم مرحوم سید علی اکبر محتشمی پور در حرم امام در پی می آید:

قدیم مثل امروز نبود که انقلابی گری آب و نان داشته باشد؛ نه تنها هزینه نداشته باشد، بلکه سکوی پرش و جهش به مواهب و مقامات دنیایی باشد

محتشمی پور هشت سال پیش در مورد نفوذ جریان حجتیه هشدار داده بود.

امام هم به شورای نگهبان هشدار داده بودند که مبادا ببینید روزی انجمن حجتیه همه چیز را برده است.

آقای محتشمی پور به نفوذ آن جریان به نام جریان انقلابی در مراکز حساس هشدار داده بود.

محتشمی پور جانباز انقلاب بود. او طبق مصوبه شورای امنیت باید راننده و محافظ می داشت. ولی از او اینها را گرفتند. اما در مجمع روحانیون مبارز این موضوع را نگفت. او با تاکسی می آمد و در برگشت دوستان او را می رساندند. وقتی از اون پرسیدند گفته بود: «من خیلی راحتم. رفت با مردم محشورم و در برگشت با دوستان گعده می کنیم.».

۳۰ شبکه سراسری صداوسیما و ۳۰ شبکه استانی، حق آقای محتشمی نبود که یک برنامه ویژه برای او بسازند؟

پیام رهبر معظم انقلاب را ببینید. محشتمی را مجاهد و انقلابی معرفی کرده است. مگر الگوی انقلابی نمی خواهید؟ چه کسی انقلابی تر از محتشمی پور؟!

اسرائیل دستان محتشمی پور را قطع کرده بود.

مجید انصاری: مصلحی کیست که انتخاب آیت الله هاشمی را مصلحت ندانست؟ /از چه می ترسید، مشروح این جلسه را از تلویزیون پخش کنید

اگر این افتخار را یکی از شخصیت های جریان سیاسی آقایان داشتند هر روز و هر سال برای او برنامه می ساختند.

مگر داریم کسی مثل آقای محشتمی پور که در میدان خط مبارزه با اسرائیل دستانش قطع شده باشد؟

خطاب به مصلحی: تو که هستی که انتخاب آیت الله هاشمی را مصلحت ندانستی؟

جمهوری اسلامی بدون انتخابات آزاد بی معناست

ظلم به برخی از افراد در انتخابات اخیر به تایید رهبر معظم انقلاب رسید

شورای نگهبان موجبات تضعیف خود و نظام را نباید فراهم کند

خطاب به شورای نگهبان: چرا به قانون عمل نمی کنید؟ آقای سخنگو با تکذیب کردن مشکلی را حل نمی کنید.

سخنگو برای تبیین و روشنگری است. جلسه ای که گفتید برای جلسه آقای هاشمی نبوده، دیگر محرمانه نیست. از چه می ترسید. مشروح این جلسه را فردا از یکی از شبکه ها پخش کنید تا مردم بفهمند آن آقا دروغ گفته است. اگر دروغ گفته است چرا امروز کاندیدای خبرگان است. مردم با این تعارض ها چه کنند؟ با باور و اعتماد مردم بازی نکنید.

مردم شریف ایران، وفاداران به خط امام، وفاداران به جمهوری اسلامی ایران، وفاداران به ولایت فقیه، انتخابات روز جمعه را علیرغم همه مشکلات به عنوان یک امر ملی، امر انقلابی به آن نگاه کنید. کنار صندوق های رای حاضر شوید، ولو با دل پر خون.

امام فرمود در انتخابات شرکت کنید. به وصیتنامه امام اعتقاد داریم. امیدواریم دیگران به بقیه بندهای وصیتنامه امام عمل کنند.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1525346

برچسب‌ها