به بهانه فسادستیزی، دبیری‌ستیزی می‌کنند

شهرام دبیری، رییس شورای شهر تبریز گفت: برخی فسادستیزی را بهانه کرده اند تا دبیری را بزنند، شاید از این طریق به نان و نوایی برسند! اما من بیدی نیستم که با این بادها بلرزم. در این دوره، جریانهای خاصی ابتدا قصد داشت با اعمال نفوذ مانع از تایید صلاحیت من شود، اما وقتی تیرشان به سنگ خورد، حالا هجمه رسانه‌ای را علیه من آغاز کرده‌اند که این هم برای من تازگی ندارد.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز، شهرام دبیری گفت: دبیری را هم چپ زده و هم راست، هم اصلاح طلب و هم اصولگرا، اما همه آنها رفته اند و من به لطف و عنایت الهی و اعتماد مردم توانسته ام تا سه دوره به عنوان نماینده مردم در شورا انتخاب شوم. اگر ذره‌ای فساد در کارنامه کاری من وجود داشت، اولاً نهادهای نظارتی صلاحیت مرا تایید نمی کردند و از آن مهمتر رای مردم را کسب نمی کردم، آن هم سه دوره! حال این مدعیان تازه به دوران رسیده فسادستیزی بگویند؛ چه ملاکی بهتر از رای مردم برای قضاوت درباره اعتماد مردم؟!

وی با بیان اینکه من یکی از معدود نمایندگان مستقل شورای شهر در این چند دوره فعالیت شورا بودم که همواره منافع مردم را بر منافع جناحی و سیاسی ارجح گرفته ام گفت: اگر امروز بحث ناکارآمدی و یا فساد در ساختار شهرداری است، این جریانهای سیاسی که هر دوره با نام و عنوانی تازه پا به میدان رقابت های شورا گذاشته اند مسئولند، پس چطور آنها تاکنون درباره کارنامه ضعیف و فساد افراد جریان متبوعشان حرفی نزده اند؟! جریانهایی سیاسی که بیشترین لطمات را به مردم تبریز و این شهر زده‌اند و پای فساد و رانت را به شورا باز کرده‌اند، امروز از ترس پاسخگویی به مردم رنگ عوض کرده‌اند و مدعی فسادستیزی شده‌اند! و گرنه دبیری امروز همان دبیری روز اول شورای سوم شهر
است.

وی در پایان افزود: من حامی اصلی فسادستیزی در مدیریت شهر هستم، مخالفتم با اینست که فسادستیزی هم به ملعبه دست این جناحهای سیاسی بدل شود و مثل اصلاحات و اصولگرایی از معنای واقعی خود تهی شود. اتفاقاً مردم خیلی خوب میدانند مسئولیت اصلی فسادهای شورای شهر با کیست. اینها میخواهند تا مرا با این طرح این اتهامات واهی از میدان به درکنند، اما من پاپس نخواهم کشید. اگر دبیری امروز آبرو و اعتباری در تبریز دارد از صدقه سری مردم است، نه این جریانات سیاسی و حاضر نیست به این سادگی به این سرمایه واقعی خود پشت‌پا بزند.

کد خبر 1525412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =