ادعای عجیب درباره نفوذ اصلاح طلبان در ستاد انتخاباتی کاندیداهای اصولگرا

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: فعال سیاسی اصولگرا به بیان توضیحاتی درباره کناره گیری نامزدهای اصولگرا و اصلاح طلب به نفع سایرین از گردونه انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

محمدحسن قدیری ابیانه، فعال سیاسی اصولگرا و سفیر پیشین ایران در استرالیا و مکزیک‌، درباره انصراف نامزدهای اصولگرا به نفع یک نامزد گفت: سید ابراهیم رئیسی تا پایان راه در عرصه انتخابات می‌ماند و شایعه پراکنی مبنی بر اینکه قرار است به نفع دیگری کنار برود کار اتاق جنگ روانی اصلاح‌طلبان است. اما مهر علیزاده به نفع همتی کنار خواهد رفت، چون از ابتدا قرار بود نقش پوششی داشته باشد.

قدیری ابیانه ادامه داد: چهار نامزد دیگر باید از تمام ظرفیت رسانه‌ای استفاده کرده و به تکلیف شرعی خود عمل کنند. این نامزدها باید به حرف امام خمینی که فرمودند اگر احساس کردید کسی بهتر از شما می‌تواند این مسئولیت را بر عهده بگیرد شرعا و عقلا موظف هستند به نفع نامزد اصلح کنار بروند ایمان داشته باشند. هم اکنون بحث صالح مقبول یا اصلح نیست، بلکه بحث امروز اصلح مقبول و صالح است. قاعدتا اگر ملاک حرف امام است باید این افراد در زمان مناسب کنار بروند و حمایت خود را از سید ابراهیم رئیسی که اصلح مقبول است اعلام کنند.

این فعال اصولگرا خاطر نشان کرد: شایعاتی مطرح است که گویا قاضی زاده نمی‌خواهد انصراف دهد که امیدواریم این شایعات صحت نداشته باشد. نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد آیت الله رئیسی از سایر نامزدها خیلی جلوتر است. سایر نامزدهای اصولگرا نباید آرا را بشکنند بلکه باید همگی حول یک نامزد جمع شوند تا همه به ابراهیم رئیسی رای بدهند.

قدیری ابیانه توضیح داد: البته شایعاتی شنیده شده که گویا اصلاح طلبان در ستادهای برخی از نامزدهای اصولگرا نفوذ کرده اند و تلاش می‌کنند آن‌ها را ترغیب به عدم انصراف نمایند تا بلکه اتفاقی که سال ۹۲ افتاد بار دیگر تکرار شود. اصولگرایان باید مراقب باشند که بار دیگر ضربه نخورند، زیرا ملت ایران در این ۸ سال به اندازه کافی ضربه خورده است.

27215

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1525422

برچسب‌ها