واکنش سخنگوی قوه قضاییه به انتقادات همتی از عملکرد دادستان‌ها

سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز خود به سخنان یکی از نامزدهای انتخاباتی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه به سخنان عبدالناصر همتی نامزد ریاست جمهوری در مناظره سوم واکنش نشان داد.

همتی گفته بود کارخانجات زیادی از طریق دادستانی و قوه قضاییه تعطیل شده اند.

اسماعیلی گفت: کارنامه قوه قضاییه درباره احیای کارخانه جات مختلف در سفرهای استانی واضح است.

او با اشاره به نام کارخانه های مختلفی که احیا شده اند، گفت: مشکلات کارخانه سبلان پارچه اردبیل، شیر وارنای اردبیل، آلومینیوم، شرکت پوشاک فارس، سیلندر تولید فردا گیلان، شرکت کلوچه شاداب مهر گلستان و کارخانه خوشنام خراسان رضوی حل شد.

اسماعیلی ادامه داد: در سفر استان فارس که در محضر ریاست قوه قضاییه در خرداد 1399 رفتیم برخی واحدها همانجا مورد بازدید قرار گرفت و اقداماتی انجام شد. مطرح شد واحدهایی داریم که الان از طریق بانکهای طلبکار تعطیل شده اند. ریاست قوه قضاییه دستور دادند این واحدها توسط بازرسی کل کشور بررسی شود.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: در این یک استان و این یک سفر اقداماتی انجام شد از جمله توسط سازمان بازرسی کل کشور 8 شرکت که در معرض تعطیلی بودند یا تعطیل شده بودند احیا شدند. برخی با پرداخت تسهیلات جدید، برخی با اقاله قرارداد و برخی با راه اندازی واحدهای تملک شده. از جمله شرکت آویشن رستم با همکاری بانک صنعت و معدن، شرکت درسا پلاستیک که طلبکارش بانک صادرات بود. شرکت سیلو بهاران که طلبکار آن بانک صادرات بود و برخی شرکتها که بانک های سپه از آنها طلبکار بودند تجدید حیات شدند.

47231

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1525493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =