چرا رئیسی از ستاد انتخاباتی اش اعلام برائت کرد؟ /هرجا آش است، آن‌ها فراش‌اند

محمد مهاجری فعال رسانه ای اصولگرا در یادداشتی نوشت:  ابراهیم رئیسی دیروز  گفت ترکیب کابینه اش با ترکیبی که در ستاد انتخاباتی او دیده می شود تفاوت دارد. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد مهاجری فعال رسانه ای اصولگرا در یادداشتی در کانال تلگرامی اش نوشت:  ابراهیم رئیسی ( که بنا به تحلیل من ریاست جمهوری اش قطعی است) دیروز  گفت ترکیب کابینه اش با ترکیبی که در ستاد انتخاباتی او دیده می شود تفاوت دارد. 

این عبارت، پیامی روشن دارد برای افراد هُرهُری مسلکی که اخیرا و بدنبال ردصلاحیت هابه تیم تبلیغاتی او پیوسته اند و نیز سیگنالی مهم است برای آنها که اخیرا روی کاغذ، اسم خود و دوستان شان را به عنوان وزیر و معاون و مشاور نوشته اند. حرف رئیسی حتما از دیروز به دندان قروچه رفتن خیلی از اینها منجر شده است.

مدتی قبل از سرنوشت دوستی نوشتم که در انتخابات سال 84 همزمان با ستاد چند کاندیدا کار می‌کرد. صبح‌ها به ستاد قالیباف می‌رفت، پیش از ظهر سری به ستاد لاریجانی می‌زد، استکان چای عصرانه را در ستاد احمدی‌نژاد بالا می‌کشید و به قولی در تاریکی شب، حضور در ستاد هاشمی‌رفسنجانی را هم از دست نمی‌داد. همین فرد وقتی نتیجه انتخابات معلوم شد، سرش بی‌کلاه نماند و در دولت محمود احمدی‌نژاد تا معاونت وزارت کشور بالا رفت و سپس شهردار یک کلانشهر شد و بعد هم در یک نهاد بزرگ پولدار معاون شد و این روزها باز هم عضو جدی ستاد آقای رئیسی است!

چرا رئیسی از ستاد انتخاباتی اش اعلام برائت کرد؟ /هرجا آش است، آن‌ها فراش‌اند

از این دست آدم‌ها، این روزها باز هم سراغ دارم. آدم‌هایی که در ماه‌های گذشته در جلسات متعدد، علیه همین آقای رئیسی حرف زده‌اند و حالا چپ و راست برای او تبلیغ می‌کنند.

لابد منظور دیروز آقای رئیسی همین آدم‌هایی است که «هرجا آش است، آن‌ها فراش‌اند.» آدم‌هایی که نفاق، سرمایه زندگی‌شان است و دنبال لقمه‌ای ثروت و جرعه‌ای قدرت از این خوان و از آن سفره  هستند. آدم‌هایی که جز منفعت خودشان، هیچ ایدئولوژی و اعتقادی ندارند. آدم‌هایی که تا حالا تیرشان خطا نرفته و از این پس هم گمان می‌کنند نخواهد رفت. آدم‌هایی که چندش‌آورند. 

خوش بین نیستم که رئیسی و رئیسی ها بر آنان غالب شوند. اما صبر می کنم تا نتیجه معلوم شود.

27219

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1525858

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =