پیام موسوی لاری و سیدهادی خامنه‌ای به مهرعلیزاده پس از انصراف از انتخابات

جماران نوشت: عبدالواحد موسوی لاری در پیامی از تصمیم محسن مهرعلیزاده برای انصراف از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تقدیر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای مهندس مهر علیزاده 

سلام علیکم 

از حضرت عالی انتظار چنین تصمیم خردورزانه ومسؤلانه  می‌رفت خدارا شاکریم که به دوست گرامی و  مسؤلیت شناسی همچون شما توفیق این تصمیم صحیح عنایت فرمود بابت این توفیق الهی به شما تبریک میگویم و بابت همه زحماتی که متحمل شده اید خسته نباشید می گویم.

شاد و سربلند باشید

موسوی لاری

پیام موسوی لاری و سیدهادی خامنه‌ای به مهرعلیزاده پس از انصراف از انتخابات

 تشکر سید هادی خامنه ای از مهرعلیزاده پس از انصراف وی از نامزدی در انتخابات

همچنین حجت‌الاسلام و المسلمین سید هادی خامنه‌ای در پیامی از تصمیم محسن مهرعلیزاده برای انصراف از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تقدیر کرد.

بنابر گزارش جماران، متن این پیام به شرخ زیر است: 

بسمه تعالی

برادر گرامی جناب آقای دکتر محسن مهرعلیزاده

سلام علیکم

کناره‌گیری جنابعالی از رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری، در زمانه‌ای که اخلاق، قربانی مطامع زودگذر مادی می‌شود و به رغم تدوین برنامه‌ها و کوشش‌هایی که برای راه‌اندازی ستادها و بسیج همفکران و همراهان در سراسر کشور به خرج داده بودید؛ تصویر قابل ستایشی از مسئولیت‌پذیری اجتماعی و روحیه ایثارگرانه و نگاه اصلاح‌طلبانه و درک موقعیت زمانی، ذیل منافع جمعی و ملی را به نمایش گذاشت که تنها از نیکان روزگار چنین انتظاری می‌رود.

اقدام شما، پیام روشنی به هواداران و دیگر دوستان و عزیزانی است که با وجود همه تنگ‌نظری‌ها و محدودیت‌ها و ردصلاحیت‌ها بازهم اراده خود را برای اصلاح و تغییر امور برای بهبود وضعیت زندگی و ارتقای کشور عزیزمان ایران را در قالب صندوق‌های رأی پیگیری می‌کنند.

اینجانب مراتب سپاس خود را از این عمل صالح اعلام نموده و برای جنابعالی در خدمت به مردم و نظام، آرزوی توفیق دارم.

والسلام علیکم و رحمت الله

"سید هادی خامنه‌ای 

۲۷۲۱۵

کد خبر 1525894

برچسب‌ها