ماجرای دو جلسه جبهه اصلاحات برای رأی گیری درخصوص حمایت از همتی

ایسنا نوشت، در دو شب پیاپی حمایت از همتی در جبهه اصلاحات ایران به رای گذاشته شد و به علت مخالفت بعضی از اعضا، این موضوع منتفی اعلام شد.

جبهه اصلاحات ایران ، در دوجلسه پیاپی نتوانست رای مثبت اعضای خود را برای حمایت از همتی یکی از کاندیدهای سیزدهمین دور رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری را کسب کند. 

این جبهه پس از عدم احراز صلاحیت تمامی کاندیدهایی که معرفی کرده بود، اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری امسال از کاندیدایی حمایت نمی کند. 

اما بعد از مناظرات و فعال شدن بدنه اصلاح‌طلبان در دو ستاد مهرعلی‌زاده و همتی در جلسه‌ای حمایت از آنان بویژه همتی مورد رای گیری قرار گرفت، اما در شب اول نتیجه همچنان منفی بود. 

با اعتراض بدنه این جریان بویژه آنان که در ستادهای فوق الذکر فعال شده بودند، مجدد شب گذشته این موضوع به رای گذاشته شد که باز با رای منفی برخی از اعضا این موضوع منتفی شد. 

آذر منصوری سخنگوی این جبهه در اینباره اظهار کرد: در دو جلسه مجمع عمومی ⁧‫جبهه اصلاحات ایران‬⁩ مورخ ۲۴و ۲۵خرداد ۱۴۰۰ موضوع تغییر موضع این جبهه مبنی بر نداشتن نامزد در انتخابات ۱۴۰۰مطرح  و به رأی گذاشته شد و در نتیجه آن تغییر در موضع پیشین این جبهه رأی نیاورد.

27217

کد خبر 1525897

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =