گازرسانی به ۴۵روستا در استان قزوین

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از گازرسانی به ۴۵روستا در سطح این استان طی سال ۱۳۹۹ خبر داد و این دستاورد را نتیجه تلاش پرسنل این شرکت برشمرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ اسماعیل مفردبوشهری، مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین ضمن تاکید بر سرلوحه قراردادن شعار"جهش تولید" که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان شعار سال ۱۳۹۹ انتخاب شده بود، گفت: توسعه و تسریع در گازرسانی به شهرها و روستاها، افزایش شبکه گذاری و نصب انشعابات، افزایش پذیرش اشتراک خانگی، صنعتی و عمده و استمرار خدمات رسانی به مشترکین در اقصی نقاط استان  از مهمترین دستاوردهای این شرکت طی سال ۹۹ بوده است.

او با بیان اینکه تمامی شهرهای استان از نعمت گاز طبیعی برخودار هستند افزود: در طول سال ۱۳۹۹ با بهرمندی ۴۵روستا از نعمت گاز طبیعی این تعداد به۵۶۰ روستا در سطح استان قزوین رسیده است.

مفردبوشهری به بهرمندی  ۳۵روستا در دو مناطق الموت و طارم طی سال ۹۹ اشاره کرد و گفت: علیرغم سختی ها و صعب العبور بودن مسیرهای این مناطق، شرکت گاز استان قزوین با تلاش و جدیت عوامل اجرایی توانست برنامه تعیین شده در سال ۹۹ را تحقق کند.

او در زمینه شبکه گذاری  از اجرای شبکه به طول ۲۷۰ کیلومتر طی سال ۹۹ خبر داد و بیان کرد: میزان شبکه گذاری در سطح استان تا پایان سال ۹۹ ،  به ۷۴۸۲کیلومتر افزایش یافته است.

مفرد بوشهری ضمن تاکید بر اولویت قرار دادن بخش های انشعاب و اشتراک پذیری در برنامه سال ۹۹، بیان کرد: شرکت گاز استان توانسته با هدف گذاری صحیح و تلاش و همت پرسنل در سال جاری ۲۰۷هزار مورد انشعاب را به بیش از ۲۱۳ هزار مورد انشعاب و نیز همچنین در بخش اشتراک پذیری ۴۳۱  هزار مورد اشتراک پذیری را به بیش از ۴۴۶ هزار  مورد افزایش دهد.

او گازرسانی به صنایع را در راستای کاهش میزان آلایندگی‌های زیست ‌محیطی دانست و گفت: در بخش گازرسانی به صنایع با گازدار شدن ۲۱۵مورد مشترک صنعتی جدید در طول سال ۹۹، این رقم به ۲۷۷۳مشترک رسیده است .

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین در پایان در راستای حفظ محیط زیست و استفاده از گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک اظهار کرد: تحویل حداکثری گاز طبیعی به نیروگاههای تولید برق از اولویت های وزارت نفت بوده است که بر همین اساس شرکت گاز استان قزوین از تمامی ظرفیت های موجود برای عملی شدن این مهم استفاده کرده است.

او میزان گاز تحویل شده به نیروگاه شهید رجایی در سال ۱۳۹۹ را دو میلیارد مترمکعب اعلام کرد.

کد خبر 1526220

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =