پلیس تدابیر برگزاری انتخابات را ایجاد کرده است

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه تمهیدات لازم برای قبل، حین و بعد از انتخابات اندیشیده شده است، گفت: به نحو احسن و اکمل از آرای مردم صیانت می‌کنیم.

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه انتخابات مظهر وحدت و انسجام ملی و نشانه و مصداق واقعی مردم سالاری دینی در کشور ما است، به گونه‌ای که مردم می‌توانند سرنوشت خود را آن گونه که می‌خواهند رقم بزنند، اظهار کرد: حضور پر شور و شعور مردم در انتخابات تاثیر مستقیم و به سزایی در آبادانی و بهروزی کشور خواهد داشت و هر چه حضور در انتخابات پرشورتر باشد اقتدار، عزت و سربلندی بیشتری را برای کشور به ارمغان خواهد آورد و در حقیقت این حضور حماسی نشانه حمایت معنوی مردم از نظام و انقلاب خود است.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی از ماه‌ها قبل تدابیر و تمهیدات لازم را برای برپایی انتخاباتی امن ایجاد کرده است، افزود: در مراحل مختلف پیش، حین و بعد از انتخابات تمهیدات لازم اندیشیده شده است و تلاش خواهیم کرد که به نحو احسن و اکمل از آرای مردم صیانت کنیم.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه مردم گرانقدر و بصیر ما علی‌رغم تلاش‌های و سم پاشی‌های و تبلیغات مسموم دشمنان در انتخابات پیش روحماسه‌ای بزرگ خواهند آفرید، گفت: مردم با حضور پر شور و شعور خود در انتخابات و با انتخاب فرد اصلح طرحی نو در خواهند انداخت و یک بار دیگر نقشه شوم دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

وی افزود: علی‌رغم تلاش‌های ناجونمردانه دشمنان فردای ایران اسلامی بهتر از امروز و روزهای گذشته خواهد بود و به حول قوه الهی و توجهات حضرت، ولی عصر و رهبری‌های داهیانه امام خامنه‌ای و حضور مردم غیور و بصیر مان، خواهیم توانست مشکلات و سختی‌ها را پشت سر بگذاریم؛ چرا که در پس هر سختی، به فرموده خداوند متعال یسر و آسانی خواهد بود.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1526429

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =