ممنوعیت تردد کامیون‌ در پایتخت تا ۳ بامداد/ استقرار کامل مأموران پلیس راهور در معابر

فارس نوشت: رئیس پلیس راهور پایتخت از استقرار کامل مأموران پلیس راهور تا پایان رأی‌گیری و اعلام نتایج خبر داد.

سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور پایتخت از لغو محدودیت تردد شبانه در  روز رأی گیری به منظور سهولت تردد شهروندان در انتخابات و ممنوعیت تردد کامیون ها تا ساعت ۳ بامداد شنبه خبر داد.

سردار حمیدی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: با توجه به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا محدودیت تردد شبانه دیروز و امروز لغو گردیده و شهروندان تهرانی می توانند جهت سهولت رفت و آمد و رفتن به شعب اخذ رای ، تردد کنند.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: ممنوعیت و محدودیت تردد وسایل نقلیه سنگین برای ورود به شهر تهران از ساعت۶ امروز شروع شده و تا ساعت ۳ بامداد شنبه ۲۹ خرداد ادامه دارد. 

وی گفت: تیم‌های مستقر پلیس راهور تهران بزرگ از تردد و ورود اینگونه وسایل نقلیه به شهر تهران ممانعت خواهند کرد.
رئیس پلیس راهور پایتخت ادامه داد : همکاران بنده از روزها قبل بخاطر آنکه بتوانند روز باشکوهی را برای هموطنان عزیز شکل دهند آمادگی کامل داشته و از ابتدای ساعات اولیه امروز در حدود ۴۶۰۰ شعبه اخذ رای حضور داشته و طرح های ترافیکی خاصی را در اطراف شعب اخذ رای اجرا می کنند.

سردار حمیدی خاطرنشان کرد: تیم های راهور تهران تا پایان رای گیری و تا آخرین لحظه  پس از شمارش آرا و اعلام نتایج نیز حضور فعال خواهند داشت و در آماده باش کامل و صد درصدی هستند. 

وی گفت: امیدواریم با همکاری و حضور خوب مردم انتخابات پرشوری را مثل دوره های قبل داشته باشیم.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1526671

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =